Kanye West znokautował fana proszącego go o autograf?


2022.01.14

opublikował:

Kanye West znokautował fana proszącego go o autograf?

fot. mat. pras.

Dopiero co w amerykańskich mediach pojawił się film, na którym West robi sobie zdjęcia z fanami, rozdaje autografy, a nawet zachęca jednego z nich do freestyle’owania… Niestety jak się okazuje słynny raper jest totalnie nieprzewidywalny. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy rozwścieczonego Ye i mężczyznę leżącego na ziemi. Według doniesień serwisu, Kanye miał dwukrotnie uderzyć natarczywego fana proszącego go o autograf. Gwiazdor miał uderzyć mężczyznę w głowę i szyję.

Jak twierdzą świadkowie wydarzenia, West opuszczał jedno z hollywoodzkich studiów nagraniowych. Przy wyjściu otoczyła go grupa fanów – West miał poprosić by nie robiono mu zdjęć i stwierdził, że zgromadzeni fani nie rozumieją co w tej chwili przechodzi. Na te słowa ktoś miał odpowiedzieć, że wszyscy mamy swoje problemy rodzinne. To miało doprowadzić muzyka do szału i miało być bezpośrednia przyczyną ataku na jednego z fanów. Samego zdarzenia nie widzimy na zamieszczonym przez TMZ filmie. Video przedstawia leżącego na ziemi człowieka i wyjątkowo wściekłego Westa, który kłóci się z kobietą, która próbuje go uspokoić.

Może się okazać, że Ye będzie miał spore nieprzyjemności, bo sprawą zainteresowała się policja, która ma wyjaśnić cale zdarzenie.

Polecane

Share This