Kapcie drugim singlem z Audioportretu


2019.09.25

opublikował:

Kapcie drugim singlem z Audioportretu

Duet Miętha na dwa dni przed sprzedażową premierą debiutanckiego albumu pt. “Audioportret” odkrywa teledysk z drugim singlem promującym wydawnictwo. Ilustracja do utworu “Kapcie” została osadzona w estetyce nawiązującej do relacji InstaStories. Za koncepcję oraz realizację klipu, a także projekt graficzny okładki odpowiada założyciel The Dreams Studio – Michał Pańszczyk. Album zostanie wydany nakładem wytwórni Asfalt Records.

„Chcieliśmy razem stworzyć projekt, który wzbogaci obecną glebę muzyczną i zainspiruje ludzi do śmielszych eksperymentów sonicznych. Jest to dźwiękowa transmisja powstała z przyjaźni, długich rozmów w studio, litrów kawy i słoików pełnych ziół.” – Miętha

W tym samym czasie na asfaltshop.pl rusza przedsprzedaż pierwszego tłoczenia płyty „Audioportret”, które zawiera dodatkowe nagranie oraz limitowane oversize’owe t-shirty z logo Mięthy autorstwa Maćka Polaka. Teesy z charakterystycznym zaokrągleniem dołu zostały uszyte ręcznie w Polsce z wysokogatunkowej bawełny o gramaturze 150 gr/m2. Cały nakład limitowanego, pierwszego tłoczenia (zawierającego dodatkowy numer) to tylko 3000 egzemplarzy, z czego do 1000 egzemplarzy dostępnych w asfaltshop.pl dodajemy małe co nie co.

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty „Audioportret”. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach), oraz ENZU (mix i mastering).

Polecane

Share This