Management Kapoty: “Chętnie rozpatrzymy propozycję spotkania w ringu z 40-latkiem mieszkającym z mamą”


2019.09.17

opublikował:

Management Kapoty: “Chętnie rozpatrzymy propozycję spotkania w ringu z 40-latkiem mieszkającym z mamą”

Po dość poważnych oskarżeniach ze strony Suji, Management Kapoty wydal oświadczenie:

“W związku z pojawiającymi się w internecie nieprawdziwymi informacjami oczerniającymi artystę Książę Kapota, który wg. jednego z warszawskich zdegenerowanych psychicznie ludzi (kiedyś prbującego również rapować)
– miał niby go pobić (w jednej wersji zrobił to sam w innej wersji z kolegami).

Jako management oświadczamy, że nie doszło nawet do spotkania pomiędzy Księciem Kapotą a rzeczonym „gentelmanem” próbującym zdobyć resztki zainteresowania w kierunku swojej dawno martwej kariery. Jako management prosimy o usunięcie wszystkich informacji związanych z tym nieprawdziwym faktem z portali internetowych – ponieważ może mieć to negatywny wpływ na wizerunek nad wyraz wesołego  i niekonfliktowego artysty jakim jest Książę Kapota.

Wiemy z wielu źródeł iż człowiek który próbuje wikłać Księcia Kapotę w swoje próby promocji robił takie ruchy w kierunku innych wykonawców/artystów aby zyskać jakąś popularność, która niestety nie ma przełożenia na nic więcej niż zamieszanie samo w sobie, ponieważ artysta  nie ma do zaoferowania nic twórczo, a jego materiały zamieszczane w internecie mogą świadczyć o niekompletnym zdrowiu na płaszczyźnie psychiczno-emocjonalnej.

Nie wiemy kto pobił człowieka wyzywającego publicznie rodzinę Księcia Kapoty od najgorszych ale jeśli jest jakaś federacja zrzeszające wydarzenia sportowe chętnie rozpatrzymy propozycję wzięcia udziału w takim widowisku, gdzie 40 letni facet mieszkający z mamą zostanie  rozliczony za słowa, które nie powinny przejść przez usta.

Książę Kapota jest aktualnie skupiony na promowaniu swojego debiutacnkiego wydawnictwa  „Kapo Di Tutti Capi” podczas koncertów w kraju i za granicą, a w międzyczasie przygotowuje  nowy album z którego promocją będziemy startować w najbliższym czasie.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy organizatorów koncertów do współpracy jednocześnie gwarantując amtosferę w klimacie MUSIC, PEACE and LOVE 

Booking: ksiazekapota@izzimedia.pl

 Książę Kapota – not guilty

Polecane

Share This