Kara nie lubi AdMy? Raperka ustosunkowała się do zarzutu


2021.03.03

opublikował:

Kara nie lubi AdMy? Raperka ustosunkowała się do zarzutu

fot. mat. pras.

Popkiller odsłania w ostatnich dniach kolejne karty ósmej edycji Młodych Wilków. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że redakcja zaprosiła w tym roku do akcji rip scotty’ego, Karę, Floral Bugsa i Chivasa, dziś popołudniu poznamy kolejnego gracza. W dniu, w którym ogłoszono udział Kary, AdMa (uczestniczka czwartej edycji akcji) odniosła się do tego wyboru wpisem na fanpage’u.

Dlaczego Kara mnie nie lubi? Osobiście nie mam pojęcia.🤷‍♀️ Dziś ogłoszono ją Młodym Wilkiem 👀 A ponieważ pytasz mnie, co o tym sądzę, to odpowiadam: pisałam o niej w 2019 roku, że powinna być wybrana do kolejnej edycji i jest #admanostradamus – skomentowała.

Czy Kara faktycznie nie lubi AdMy? Raperka przyznała ostatnio, że „nie jara się” twórczością AdMy, ale nie chce, by ta odebrała tę uwagę osobiście.

Sprawdź także: Kara o najważniejszym dla niej propsie ze strony rapera

Odnosiłam się do kwestii muzyki. Nie znamy się prywatnie, żebym mogła powiedzieć, że cię nie lubię jako człowieka. Pozdrówki!! – napisała reprezentantka StoproRap.

Wkrótce na rynku ma się pojawić album Kary zatytułowany „Deszcz”. W piątek StoproRap opublikuje klip do nowego singla „Dreamliner”, tego samego dnia wystartuje również preorder jej albumu.

Po ogłoszeniu udziału Kary w ósmej odsłonie akcji Popkillera na krakowską raperkę spadła fala hejtu. Artystka odpowiedziała atakującym ją słuchaczom komentarzem w mediach społecznościowych.

Mam krótką informację do hejterów – jest mi was żal, bo c***a osiągnęliście w życiu i to jest naprawdę smutne, nie? Jedyne co wam zostaje, to pisać komentarze w Internecie, powodzenia – powiedziała Kara.

Przypomnijmy – raperka ma na koncie współpracę m.in. z Białasem i Margaret. Artystki wykonały singiel „Antipop” na tegorocznej gali Bestsellery Empiku.

Zobaczcie teaser nadchodzącego teledysku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez StoproRap (@stoprorap)

Polecane

Share This