Kara: „Nie wróciłam do narkotyków tylko dlatego, że pojawiła się ta muzyka”


2021.01.19

opublikował:

Kara: „Nie wróciłam do narkotyków tylko dlatego, że pojawiła się ta muzyka”

fot. kadr z wideo

2021 może należeć do Kary. Artystka pojawiła się na płycie Białasa, Paluch zapytany o najlepszą polską raperkę, wskazał właśnie ją. Podopieczna StoproRap szykuje się do wydania albumu. Jeszcze przed ujawnieniem pierwszego singla Kara udzieliła wywiadu Karolinie Błońskiej, podkreślając m.in., że jednym z jej celów jest utorowanie drogi innym raperkom na polskiej scenie.

Za sprawą komentarzy i wiadomości docierają do mnie dziewczyny piszące teksty od paru lat, ale przestraszone tym, że miałyby z nimi wyskoczyć. Pytają, jak ja to zrobiłam. A ja w sumie nie wiem, nigdy nie miałam tremy – po prostu weszłam do studia, nagrałam i wiedziałam, że to brzmi, bo słuchałam dużo rapu, więc wiedziałam, co jest dobre, a co nie jest. Myślę, że na pewno wydeptuję jakąś ścieżkę, żeby sobie następne dziewczyny nią po mnie chodziły, żeby widziały, że trzeba przełamywać stereotypy i działać – mówi w opublikowanym na łamach RESLG wywiadzie Kara.

Sprawdź także: Białas czy Paluch, Guzior czy ReTo? Zobaczcie, jak wybiera Kara

Kara przyznaje, że ma także inny cel. Nagrywanie muzyki ma dla niej także wymiar terapeutyczny.

Muzyka mi bardzo dużo pomogła, bo jak miałam te „okresy buntu”, to siedziałam w różnych ośrodkach i pisałam teksty. Wyszłam z ośrodka odwykowego i moim zdaniem nie wróciłam do narkotyków tylko dlatego, że pojawiła się ta muzyka, te nagrywki, tym się zajarałam. Dlatego też od początku leciałam z takim przekazem antynarkotykowym, żeby sobie żyć normalnie – wyjaśnia raperka.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This