Kara: „Nienawidzę krzywdy, tyle jej poczułam kiedyś, byłam mała i niewinna – nie chciałbyś tego przeżyć”


2021.04.09

opublikował:

Kara: „Nienawidzę krzywdy, tyle jej poczułam kiedyś, byłam mała i niewinna – nie chciałbyś tego przeżyć”

fot. Patryk Ulatowski / @po.buchu

W sieci pojawił się klip do premierowego kawałka Kary. Osobisty, mocny numer „Miej uważny wzrok” to trzeci singiel zapowiadający album „Deszcz”, którego premierę zaplanowano na 23 kwietnia. To zmiana w stosunku do pierwotnego terminu. StoproRap planowało wydać krążek tydzień wcześniej.

W „Miej uważny wzrok” raperka z Krakowa opisuje swoje życiowe przeżycia. 21-latka wraca pamięcią do czasów swojego dzieciństwa. Wspomina swoje gorsze momenty, trudne chwile oraz sytuacje, które ją ukształtowały. Utwór niesie w sobie także ważne przesłanie dla słuchacza. Kara chce wszystkim pokazać, by pomimo trudności i problemów nie poddawał się, bo prędzej czy później przyjdą lepsze chwile.

„Deszcz” to drugi legalny album Kary. Krążek jest spisem negatywnych emocji, które towarzyszyły raperce przez ostatni rok. Artystka z Krakowa swoją muzyką chce podnieść na duchu słuchacza i pomóc mu w ciężkich chwilach. – Mam nadzieję, że słuchając tej płyty będziecie mogli utożsamić się z tekstami moich numerów – mówi artystka o płycie, którą możecie już zamawiać ze sklepu wytwórni StoproRap.

Sprawdź także: Miss Ti wróciło w nowym miejscu. Quebonafide wyjaśnia, czy marka na stałe zniknęła z Warszawy

Polecane

Share This