Kara w „Poprawczaku”: „Chciałam już sama się zmienić, chciałam przestać ćpać…”


2021.02.04

opublikował:

Kara w „Poprawczaku”: „Chciałam już sama się zmienić, chciałam przestać ćpać…”

19 lutego o godzinie 21.00, na antenie Crime+Investigation Polsat odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu dokumentalnego „Poprawczak”. Z trailera, który można znaleźć w sieci wynika, że swoją historię opowie w nim także Kara, raperka która podpisała niedawno kontrakt ze StoproRap.

– Chciałam już sama od siebie się zmienić, chciałam przestać ćpać – mówi w zajawce pierwszego odcinka „Poprawczaka” raperka.

Nieletni przestępcy. Do Zakładu Poprawczego trafili za handel narkotykami, pobicia, kradzieże, niektórzy – za głowę, czyli za zabójstwo. Opowiadają o życiu za murami poprawczaka i drodze, która ich do niego zaprowadziła. Drodze często tak mrocznej, że aż trudno uwierzyć, że musiały nią iść, tak naprawdę, dzieci. Wielokrotnie krzywdzone. Najpierw, najczęściej, przez własnych rodziców. „Poprawczak” to seria dokumentalna o dramatycznych losach nieletnich przestępców – czytamy w opisie programu.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu do sieci trafił nowy numer Margaret, w którym gościnnie udzieliła się Kara. Numer „Antipop” trafi na krążek „Maggie Vision” Margaret. Nowy krążek Maggie trafi na rynek 12 lutego, ale już teraz można go zamówić w przedsprzedaży. Obok Kary usłyszymy na nim m.in. Kizo, Kukona i Otsochodzi.

– Płyta się szykuje, stricte hip-hopowa… hip-hopowo-urban-popowa, chyba użyję tego słowa, bo hip-hop jest też popem teraz. Dużo nawijki, dużo moich uzewnętrznień i przemyśleń po tych sześciu latach w popie – zapowiadała kilka miesięcy temu przed naszą kamerą Margaret.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Raperka wyszła na wolność

Opublikowany przez cgm Środa, 3 lutego 2021

Polecane


Share This