Kara wskazała trzech najprzystojniejszych raperów w Polsce

Premiera krążka reprezentantki StoproRap już w piątek.


2021.04.20

opublikował:

Kara wskazała trzech najprzystojniejszych raperów w Polsce

fot. Patryk Ulatowski / @po.buchu

To już ostatnia prosta przed premierą „Deszczu” Kary. Nowy album reprezentantki StoproRap i uczestniczki tegorocznej edycji Młodych Wilków Popkillera ukaże się już w piątek. Raperka promuje materiał singlami „Dreamliner”, „Zanim odejdę” oraz najnowszym, opublikowanym w miniony piątek „Miej uważny wzrok”. Raperka promuje materiał także w mediach społecznościowych, m.in. odpowiadając na pytania fanów.

W ostatnich miesiącach w wypowiedziach Kary często pojawia się ksywka Kabe. Artystka nie ukrywa, że nagranie z reprezentantem QueQuality jest jednym z jej marzeń. Teraz wspomina o nim w innym kontekście. Podczas ostatniego Q&A na Instagramie poproszono Karę o wskazanie trzech najprzystojniejszych raperów w Polsce. Autorka „Dreamlinera” wymieniła właśnie Kabe, ponadto Kubana i Sobla, którego płyta „Pułapka na motyle” trafiła na rynek w miniony piątek.

Sprawdź także: Belmodawg nagrał z Liroyem – sensacyjna kooperacja z okazji 4/20

W nowym singlu, wspomnianym „Miej uważny wzrok”, raperka z Krakowa opisuje swoje życiowe przeżycia. 21-latka wraca pamięcią do czasów swojego dzieciństwa. Wspomina swoje gorsze momenty, trudne chwile oraz sytuacje, które ją ukształtowały. Utwór niesie w sobie także ważne przesłanie dla słuchacza. Kara chce wszystkim pokazać, by pomimo trudności i problemów nie poddawał się, bo prędzej czy później przyjdą lepsze chwile.

„Deszcz” to drugi legalny album Kary. Krążek jest spisem negatywnych emocji, które towarzyszyły raperce przez ostatni rok. Artystka z Krakowa swoją muzyką chce podnieść na duchu słuchacza i pomóc mu w ciężkich chwilach. – Mam nadzieję, że słuchając tej płyty będziecie mogli utożsamić się z tekstami moich numerów – mówi artystka o płycie, którą możecie już zamawiać ze sklepu wytwórni StoproRap.

Polecane

Share This