Karate Free Stylers supportem The Menzingers


2015.06.09

opublikował:

Karate Free Stylers supportem The Menzingers

17 sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi grupa The Menzingers (na zdjęciu). Amerykanów można już było usłyszeć na festiwalu w Jarocinie, ale po wydaniu nowej płyty muzycy zdecydowali się na powrót do naszego kraju i samodzielny koncert. W roli supportu wystąpi olsztyńska grupa Karate Free Stylers.

Karate Free Stylers grają ze sobą od 2005 roku. Obecnie zespół tworzą: Piotr Siwicki (wokal, gitara), Filip Holka (gitara), Paweł Kowalewicz (perkusja, wokal) oraz Paweł Porzych (bas). KFS mają na swoim koncie dwie EPki, singiel oraz płytę. Dzieli scenę m.in. z No Omega (SWE), Handsome Furs (CAN), This Routine Is Hell (NLD), Team Me (NOR), WLVS (RU) czy Kometami. Grupa występowała na trasie Męskiego Grania 2014 oraz zagrała koncert w Radiowej Trójce w ramach „Offsesji”. 23 września miała miejsce premiera debiutanckiego albumu grupy, zatytułowanego „Northern Youth”.

Przypominamy, że The Menzingers wydali w ubiegłym roku album „Rented World”. To płyta bardziej zróżnicowana i złożona niż poprzednie wydawnictwa – wciąż jednak stanowi świetną kontynuację drogi obranej przez zespół tak przy debiucie jak i pierwszym albumie wydanym dla Epitaph Records („On The Impossible Past” z 2012 roku).

Wejściówki na wspólny koncert The Menzingers i Karate Free Stylers dostępne są na www.eventim.pl.

Polecane

Share This