„Karmel” – nowy singiel B.R.O


2018.11.12

opublikował:

„Karmel” – nowy singiel B.R.O

grafika: YouTube

B.R.O opublikował dotychczas już ponad połowę utworów ze swojego nadchodzącego albumu „Karmel”. Najnowszym jest kawałek tytułowy, który pojawił się na kanale rapera w poniedziałkowe popołudnie. W nagraniu tego utworu warszawskiego rapera wsparł TKM.

Krążek trafi do sklepów 30 listopada. TKM nie jest jedynym zaproszonym na płytę gościem. W trzech innych kawałkach pojawią się Zeus, KaeN i Merghani. Artysta od początku zapowiada, że na “Karmel” złożą się dwie części – “Ogień” i “Cukier”. Łącznikiem pomiędzy nimi ma być utwór tytułowy. – Koncept, który sobie przyjąłem, tworząc ten album, był taki, by muzyczną drogą przeprowadzić was przez dwa oblicza mnie jako artysty – moich uczuć, moich problemów, a także sukcesów – wyjaśnia.

Album zaczynamy na grubo, ostro i bezkompromisowo, z tak zwanym pie*****ciem. Idąc w głąb albumu klimat zaczyna się stopniowo zmieniać, być bardziej wrażliwy i uczuciowy. Sami będziecie to czuli słuchając, bo starałem się oddać to jak najlepiej mogłem. Album nie zmienia się gwałtownie, tylko płynnie przechodzi z “Ognia”, przez “Karmel”, w “Cukier”. Kawałki takie jak “Karmel” czy “Plamy na obrusie”, mimo że ocierają się o obszar “Cukru”, są dalej bardzo mocne i wbrew pozorom nie są w żaden sposób przesłodzone. Dopiero idąc dalej album łagodnieje i świadomie pokazuje oblicze mnie jako po prostu wrażliwego faceta, dla którego miłość w życiu jest najważniejsza – dodaje B.R.O.

Polecane

Share This