„Karmel” pokaże dwa oblicza B.R.O


2018.11.07

opublikował:

„Karmel” pokaże dwa oblicza B.R.O

foto: P. Tarasewicz

B.R.O sukcesywnie odsłania kolejne karty. Poznaliśmy już siedem utworów z jego nadchodzącej płyty „Karmel”, czas na tracklistę i gości. Artysta od początku zapowiada, że na „Karmel” złożą się dwie części – „Ogień” i „Cukier”. Łącznikiem pomiędzy nimi ma być utwór tytułowy. – Koncept, który sobie przyjąłem, tworząc ten album, był taki, by muzyczną drogą przeprowadzić was przez dwa oblicza mnie jako artysty – moich uczuć, moich problemów, a także sukcesów – wyjaśnia B.R.O.

Album zaczynamy na grubo, ostro i bezkompromisowo, z tak zwanym pie*****ciem. Idąc w głąb albumu klimat zaczyna się stopniowo zmieniać, być bardziej wrażliwy i uczuciowy. Sami będziecie to czuli słuchając, bo starałem się oddać to jak najlepiej mogłem. Album nie zmienia się gwałtownie, tylko płynnie przechodzi z „Ognia”, przez „Karmel”, w „Cukier”. Kawałki takie jak „Karmel” czy „Plamy na obrusie”, mimo że ocierają się o obszar „Cukru”, są dalej bardzo mocne i wbrew pozorom nie są w żaden sposób przesłodzone. Dopiero idąc dalej album łagodnieje i świadomie pokazuje oblicze mnie jako po prostu wrażliwego faceta, dla którego miłość w życiu jest najważniejsza – dodaje raper.

Wśród siedmiu dotychczasowych singli tylko w jednym usłyszeliśmy gościa. W zaprezentowanym pod koniec października kawałku „Zimna jak lód” B.R.O wsparł Merghani. Na „Karmelu” pojawią się ponadto Zeus, TKM i KaeN. Premiera płyty już 30 listopada.

Tracklista albumu „Karmel”:

1. Zebra
2. Nie zdradzę
3. Bla bla bla
4. Mrowisko ft. Zeus
5. Fifa&Pizza
6. Na mnie
7. Zimna jak lód ft. Merghani
8. Karmel ft. TKM
9. Plamy na obrusie
10. Mała
11. PowerBank ft. KaeN
12. Nocny film
13. Deja vu
14. Różowa chmura
15. Escape

Polecane

Share This