Karramba do Tedego: „pajacu na gumce osrywamy cię razem z Liroyem” (wideo)


2014.05.07

opublikował:

Karramba do Tedego: „pajacu na gumce osrywamy cię razem z Liroyem” (wideo)

Od momentu publikacji będącego dissem Karramby na Tedego kawałka o wdzięcznym tytule „Przecwelony pojeb” za kilka tygodni miną trzy lata. Krakowski raper zatęsknił za beefem z warszawianinem i opublikował w sieci kilka niewybrednych komentarzy skierowanych do TDF-a. Teksty zebrał Glamrap, przytaczamy je jako ciekawostkę. Kilka słów na ten temat znajdziecie także w najnowszej odsłonie Rapwatch Marcina Flinta.

{Diil}

 „TEDE – pajacu na gumce OSRYWAMY cie wraz z Liroyem!!

nie stać cie na dobre texty, na dobry album, wiec kurwo znalazłeś sobie patent jechania po lepszych od siebie!!! ale spoko loko, ktoś w końcu łopatą ci przyjebie, cwelu!! hehehehehehe”

„Kurwo Jacku Tede (w pizde krede )!!

„”3 razy „H” to potrójny CHUJ CI W DUPĘ!!””

Jak pisałem wcześniej – Rychu Peja wszystko cudownie powiedział podsumowując ciebie śmierdzielu!!

To jest super tuRRbo hit Ryśka, który mówi wszystko o tobie kutasie”

„Ty gruba wstrętna zarozumiała nieogolona kurwo!!!!

Mam na ciebie wyjebane po całości i wolę nadal skakać se na trampo, słuchajac jakze pieknych dosadnych textów RYCHA ( Rychu Peja ) niż zupełnie niepotrzebnie silić się na jakieś nowe i długie texty na Ciebie cwelu szkoda mi czasu, pomysłów i kasy Jebaj sie frajerzyno!!!!! i oczywiscie TEDE WSADŹ SE W PIZDE KREDE!!! koniecznie!! hehehehehe”

„frajerze TEDE – cytuje KRÓLA POLSKIEGO RAPU LIROYA:

„ty psi wymazie, prostytutko pierdolona,

kiedy cie dojadę będziesz robił za kondona…”

Zmień kutasie swój cel plotkowania, jebana cioto, bo za chwile wpadam do naszej pieknej stolicy, którą ty zasmiecasz smierdzielu już od dawna, wiec szykuj odbyt na spotkanie z lokówkami, zabawimy sie grubo, co kutasie? Nauczysz sie kurwo gruba wstretna ohydna, ze nie rusza sie Pana KaRRamBy!! glamSrapie pierdolony!! Santa Muerte idzie po ciebie cwelu śmierdzielu!!!

A to pieśń, która mi będzie towarzyszyć podczas kiedy będziesz obciągać mi kutasa gruba świnio!!”

{sklep-cgm}

Polecane

Share This