Kartky odpowiada na zaczepkę Quebonafide: „Warto wiedzieć, co się dzieje we własnym labelu, zanim zacznie wypowiadać się na inne temat”


2020.12.29

opublikował:

Kartky odpowiada na zaczepkę Quebonafide: „Warto wiedzieć, co się dzieje we własnym labelu, zanim zacznie wypowiadać się na inne temat”

foto: kadr z wideo

W opublikowanym dziś kawałku „Matcha Latte” Quebonafide zdissował Kartky’ego, jednocześnie przyznając, że wstydzi się za zachowanie swojego byłego podopiecznego.

„Jeszcze wyhodowałem chwasty / Typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki / Palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski / Dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki” – nawija raper.

Sprawdź też: Quebo nagrał z raperem ze Stanów i zdissował Kartky’ego

Fani natychmiast zwrócili się do Kartky’ego z pytaniami o to, czy słyszał utwór i czy zamierza jakoś ustosunkować się do słów lidera Que Quality. Oto, co w odpowiedzi napisał na instagramowym profilu autor „Shadowplay”:

Wariaty, nie zawracajcie mi głowy jakimiś pierdołami, bo piszę „Shadowplay II” i nie tylko. Nie będę żył jakimiś starymi dramami i wam polecam to samo. Mam internet, oczywiście, że słyszałem i nie zamierzam aktualnie tego komentować. Powiem tylko tyle – wers fajny, ale jak się razem zarabia pieniążki, to widocznie łatwiej się przymyka oko na pewne sprawy. A niektórzy lubią pieniążki, chociaż może to zbędna złośliwość, bo nigdy tam o to tak naprawdę (chyba) nie chodziło.

Dwa: każdy swoje przeżył, wiele razy z siebie dumny nie byłem, ale bez przesady. Nigdy nie zostałem za nic skazany, a chętnie bym w sądzie potańczył, jakbym miał więcej czasu. I trzy, najważniejsze – warto wiedzieć, co się dzieje we własnym labelu, zanim zacznie wypowiadać się na inne tematy :))))

Mityczne postaci podobno istnieją, ale QQ to Dawid Szynol. Kto ma wiedzieć, ten wie. Same dobre wspomnienia. Muzyka, wariaty, bo winter is coming. Jeszcze chwila. One love, Kuba.

Polecane


Share This