Kartky w najnowszym klipie Kacpra HTA


2020.01.07

opublikował:

Kartky w najnowszym klipie Kacpra HTA

Do sieci trafił najnowszy teledysk promujący album „Underdog” Kacpra HTA. W kawałku „Toskyczny” gościnnie udzielił się Kartky.

 

Podczas rozmowy w podcaście Flintesencja Kacper przyznał Marcinowi Flintowi, że w ogóle nie wstydzi się tego, że ma na swojej płycie rapera oskarżanego o przemoc wobec byłej partnerki:

– Ja zaprosiłem Kartky’ego przed tą całą awarią. On do mnie potem napisał czy ten feat jest aktualny w związku z całą tą sytuacją. Napisałem mu coś w stylu, że zanim weryfikuję kogoś to staram się nie opierać całego swojego zdania na informacjach z Pudelka czy jakichś tam mediów społecznościowych tylko wolę porozmawiać u źródła. I nie chcę tu jakoś jego prywaty wyciągać na światło dzienne ale na tyle na ile porozmawialiśmy, sytuacja jest dla mnie na tyle klarowna w jego temacie, że kompletnie nie wstydzę się tego, że Kartky jest u mnie na płycie. A wręcz bardzo się cieszę z tego powodu i ma nadzieję, że ta cała sytuacja szybko się skończy. Bo wiem, że jest już bliżej końca tej sytuacji niż było i będzie mógł chłopak wrócić gdzieś tam do normalnego życia. Tym bardziej, że nasz kawałek nosi tytuł „Toksyczne” i tam ludzie będą mogli usłyszeć jego perspektywę na wiele spraw bieżących, że tak powiem – mówi Kacper.

– A gdybyś miał stuprocentową pewność, że jest winny, to wyrzuciłbyś jego zwrotkę – dopytywał Flint.

– Wyrzuciłbym. Nie zastanawiałbym się nawet sekundy. Ja pochodzę z domu gdzie była solidna przemoc. I dziadek świętej pamięci i mój biologiczny ojciec, robili ciężki gnój na chacie, bez super detali, ale miałem ciężką patolę na chacie, która była podyktowana przemocą mężczyzn wobec kobiet. I uwierz mi jestem wielkim przeciwnikiem rozwiązywania spraw damsko – męskich przemocą. Jakbym wiedział, że gościu bije swoją dziewczynę i terroryzuje ja psychicznie, to bym się nad tym nie zastanawiał – stwierdził autor „Underdoga”.

 

Polecane

Share This