Kartky zdissuje Quebonafide?


2020.12.30

opublikował:

Kartky zdissuje Quebonafide?

fot. kadr z wideo

Nie milkną echa wczorajszego singla Quebonafide „Matcha Latte”. Raper zaatakował w nim byłego kolegę z wytwórni Kartky’ego, nawijając: „Jeszcze wyhodowałem chwasty / Typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki / Palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski / Dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki”.

Kartky odniósł się do wersów Quebonafide w mediach społecznościowych. Raper podkreślił, że nie został skazany, przy okazji zarzucił Que, że dopóki panowie byli w jednym labelu i płyty Kartky’ego przynosiły zyski, nikt nie miał zastrzeżeń do jego zachowań.

Powiem tylko tyle – wers fajny, ale jak się razem zarabia pieniążki, to widocznie łatwiej się przymyka oko na pewne sprawy. A niektórzy lubią pieniążki, chociaż może to zbędna złośliwość, bo nigdy tam o to tak naprawdę (chyba) nie chodziło.

Każdy swoje przeżył, wiele razy z siebie dumny nie byłem, ale bez przesady. Nigdy nie zostałem za nic skazany, a chętnie bym w sądzie potańczył, jakbym miał więcej czasu. I trzy, najważniejsze – warto wiedzieć, co się dzieje we własnym labelu, zanim zacznie wypowiadać się na inne tematy – skomentował Kartky.

Wydawało się, że będzie to jedyny komentarz Kartky’ego, ale raper opublikował w stories na Instagramie zdjęcie, które może sugerować, że zdecyduje się nagrać diss, w którym odpowie na zarzuty Quebonafide. Na zdjęciu znajduje się tytuł „Latte Macchiato”, co w kontekście „Matcha Latte” można potraktować jako zapowiedź kawałka.

Polecane

Share This