Kasia Lins zaprasza na “Czego dusza pragnie”, wyjątkowy spektakl muzyczny online


2020.07.20

opublikował:

Kasia Lins zaprasza na “Czego dusza pragnie”, wyjątkowy spektakl muzyczny online

„Moja wina” to tytuł najnowszego albumu Kasi Lins, którego premiera odbyła się 29 maja 2020 roku, a którego patronem był CGM. W sieci można już zobaczyć wyjątkowy na skalę rodzimej sceny teatralny koncert muzyczny “Czego Dusza pragnie” [live show], który oprawił wydawnictwo, a który wokalistka zrealizowała własnym nakładem. Poza stałym zespołem Kasi Lins oraz sekcji dętej, na scenie wystąpili: Czesław Mozil, Anna Gacek, Błażej Król i Aleksandra Domańska. Jak zapowiedziała właśnie artystka, koncert można zobaczyć premierowo jeszcze przez tydzień na jej platformie VOD.

Koncert “Czego dusza pragnie” to surrealistyczne widowisko na pograniczu spektaklu i filmu muzycznego, który wymagał od artystki wyjścia poza dotychczas znane ramy.

Ta forma to nie książkowy koncert, teatr czy film. To synteza wszystkich sztuk, które nas pobudzają i które wpłynęły na kształt tego wyjątkowego przedsięwzięcia, ale też samej płyty Moja wina – mówi artystka.

Każda piosenka jest osobną sceną i niezależną historią, która składa się na kompletną fabułę. Pomysłodawcami oraz reżyserami koncertu jest Kasia Lins, Karol Łakomiec oraz Maciej Bierut, a finalna realizacja jest efektem pracy ponad 30-osobowej ekipy. Za realizację dźwięku odpowiada Andrzej Dziadek. Autorem zdjęć jest twórca teledysków Kasi oraz gitarzysta zespołu – Karol Łakomiec.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kasety wracają na dobre. Gigantyczny wzrost sprzedaży

Koncert spotkał się ze sporym zainteresowaniem i będzie dostępny dla pierwszych widzów jeszcze do 27 lipca, dzięki symbolicznym “cegiełkom”, które wesprą artystów. Ich minimalna cena to 12 zł. Nie ma sprecyzowanej formy ani terminu, w którym koncert zostanie dystrybuowany w przyszłości.

Skład zespołu:
Kasia Lins – wokal, fortepian
Karol Łakomiec – gitara, wokal
Zuzanna Kłosińska – gitara, wokal
Agnieszka Bigaj – instrumenty klawiszowe, wokal
Wiktoria Jakubowska – perkusja, wokal
Justyna Milkiewicz – skrzypce
Jerzy Mączyński – saksofon
Ewa Paciorek – waltoria
Szymon Białorucki – puzon
Andrzej Dziadek – realizacja dźwięku, mix
Gwidon Wydrzyński – realizator światła

Polecane

Share This