Kasta gospodarzem polskiego „Pimp My Ride”


2011.06.17

opublikował:

Kasta gospodarzem polskiego „Pimp My Ride”

Kasta jako raper zadebiutował pod koniec lat 90-tych. Jednak to w 2002 roku dołączył do czołówki hiphopowej sceny muzycznej, wydając pierwszą płytę z formacją Kasta Squad – „Kastaniety”. Kompilacja brzmień oraz zawartych na płycie przekazów na dobre zapisała się w historii polskiego rapu, a utwory takie jak „Klimaty” czy „Peryferie” uchodzą za klasyki gatunku. W 2007 roku artysta rozpoczął współpracę z Federacją KSW (Konfrontacje Sztuk Walki), której jest dyrektorem artystycznym.

Wybór Kasty na gospodarza programu nie był przypadkowy. Podobnie jak prowadzący amerykańską edycję – Xzibit – jest gwiazdą hip hopu i co najważniejsze – wielkim fanem motoryzacji i programu „Pimp My Ride”. Jak sam mówi – „Zgodziłem się na udział w programie bez wahania. To kultowy format MTV, który sam oglądałem, podobnie jak miliony innych ludzi z zazdrością wyliczając ilość i jakość przeróbek w samochodach szczęśliwców. Jak każdy facet, w dodatku raper, jarałem się każdym odcinkiem programu, licząc na to, że sam kiedyś będę miał Cadillaca Escalade na 26-tkach. Teraz przyszło mi „odpicować” bryki polskich uczestników tego legendarnego programu – takiej szansy nie mogłem nie wykorzystać. Życzę sympatykom „Pimp My Ride”, aby któregoś dnia otwierając drzwi ujrzeli właśnie mnie – bo to oznacza, że ich fury zamienią się w dzieła sztuki!”. 

Nagrania do programu „Pimp My Ride by Coca Cola Zero” potrwają do listopada. Samochody uczestników zostaną „odpicowane” w najlepszych warsztatach w całej Polsce.

 

Pierwsza polska edycja programu „Pimp My Ride” powstaje przy współpracy z Coca-Cola Zero.

Polecane

Share This