Kasta o wpisie Szpaka po Popkillerach: „No to mamy piękny przykład młodego i chyba nieprzemyślanego bólu dupy”

Spytaliśmy Waldka co sądzi na temat "truskulowych grajków" i "obrażonych na świat dinozaurów"


2020.09.12

opublikował:

Kasta o wpisie Szpaka po Popkillerach: „No to mamy piękny przykład młodego i chyba nieprzemyślanego bólu dupy”

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przypomnijmy, że po środowej gali Popkillerów, Szpaku dość dosadnie wypowiedział się na temat swoich starszych kolegów z branży.

– To jak w jakiejś kategorii jest ogłaszany jakiś truskulowy grajek i wszyscy robią mu hałas, a dla małolatów go nie ma to kurwa beka taka, że ja jebie, chuj wam na mordy @popkillerpl – napisał na swoim instastory Szpaku.

Najwidoczniej fani zaczęli się zastanawiać dlaczego raper krytykuje jedyną rapową galę wręczenia nagród. Szpaku szybko jednak wyjaśnił, że nie chodzi mu o Popkillery tylko zachowanie starszych kolegów z branży:

– Debile z IQ mniejszym niż buty, które nosicie, to nie zjeba do popkillera, a do obrażonych na świat dinozaurów co tam siedzą – napisał raper.

O komentarz do tych słów poprosiliśmy jednego, cytując Szpaka z „dinozaurów”…

– Młodzi mówią, że starzy mają ból dupy? Po czym wnoszą? Po ilości oklasków na gali na której w dodatku ich nie było? Przecież ta gala to właśnie próba pokazania młodszym że chcemy dialogu i robimy pierwszy krok . No to mamy dla odmiany piękny przykład młodego i chyba nieprzemyślanego bólu dupy – zupełnie niepotrzebnego w dodatku. Skoro młodzi tak dużo i chętnie kopiują ze Stanów, to może niech nauczą się jeszcze jednej rzeczy od amerykańskiego rappera – docenienia czegoś w pionierach, starszych kolegach – szczególnie na stworzonych do tego okazjach . Ja musiałem walczyć o swoje prawo do rapowania, młodzi już nie muszą, bo rap stał się najpopularniejszym gatunkiem muzyki w Polsce. Nie oczekuję od nich wdzięczności za to, bo to nie skarga czy apel . Jedynie odrobiny szacunku – powiedział Waldek Kasta.

Polecane