Katarzyna Bosacka odkryła w pączkach Ekipy składnik używany w kostkach do toalet


2022.03.31

opublikował:

Katarzyna Bosacka odkryła w pączkach Ekipy składnik używany w kostkach do toalet

fot. kadr z wideo

Artyści coraz śmielej wchodzą w branżę spożywczą. W Lidlu znajdziemy napoje i kremy orzechowe marki Miss Ti, której współwłaścicielem jest Quebonafide, na półkach Biedronek właśnie wylądowały kokosowe Kizzersy. Ta sama sieć wprowadza do oferty także donuty sygnowane przez Ekipę. Dowodzona przez Friza, mająca na koncie album „Sezon 3” grupa YouTuberów wcześniej sprzedawała lody, teraz stawia na pączki, wywołując zgrozę u Katarzyny Bosackiej. Ekspertka od żywienia po zapoznaniu się ze składem produktu prawdopodobnie odłożyła go na półkę i Wam radzi to samo.

56 składników w 1 pączku, czyli cała „Ekipa” składników. Donut słynnych youtuberów, który od dzisiaj można kupić w sklepach, zawiera całe morze niezdrowych dodatków – m.in. tłuszcz palmowy, jaja w proszku, spulchniacze czy sztuczne barwniki, np. błękit brylantowy E133, który znajdziemy również… w kostkach do toalet. 2,69 zł – 329 kcal i świecenie w ciemności gwarantowane 😣🙈

Kolejny niezdrowy produkt ze złym składem reklamowany przez młodych ludzi dla dzieci czy nastolatków. Ręce opadają – ocenia Bosacka, która wcześniej krytykowała także zestaw Maty w McDonalds’s.

Polecane

Share This