Katarzyna Nosowska chce zmiany prezydenta z troski o niego


2020.07.09

opublikował:

Katarzyna Nosowska chce zmiany prezydenta z troski o niego

fot. mat. pras.

W najbliższą niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w której Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim. Sondaże w mediach sympatyzujących z obozem rządzącym przewidują nieznaczne zwycięstwo Dudy, w tych bliższych opozycji niewielką przewagę Trzaskowskiego.

Na kilkadziesiąt godzin przed ciszą wyborczą Katarzyna Nosowska podpowiada swoim fanom, kogo poprzeć, a raczej kogo nie poprzeć. Wokalistka w prześmiewczy sposób zauważa, że urzędujący prezydent jest zmęczony i sugeruje, by dać mu odpocząć.

Myśląc o sprawach największych, człowiek czasami traci z oczu drugiego człowieka. A głowa państwa to też człowiek. Pięć lat mieszkania w willi, pod której oknami przechadzają się hordy turystów. Pięć lat przebywania pośród starych mebli, bez możliwości zmiany stylu wnętrza. Pięć lat wystąpień publicznych, podróży – czy słońce, czy deszcz. Czy rozumiecie, że fundowanie komuś pięciu kolejnych lat tego trybu jest zwykłą nieczułością?

Powiecie: „przecież sam chce, prosi”. Czy wiecie, że w takim zmęczeniu można nie wiedzieć? Można nie wiedzieć, można majaczyć. Zastanówcie się czasami nad tym, czy nie warto człowiekowi dać odpocząć. Po prostu, po ludzku – apeluje na Instagramie artystka.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Polecane

Share This