Katarzyna Nosowska komentuje plotki o rozwodzie Kanyego i Kim


2020.01.15

opublikował:

Katarzyna Nosowska komentuje plotki o rozwodzie Kanyego i Kim

fot. mat. pras.

W mediach trudno o choćby jeden dzień bez nowych wieści dotyczących Kanyego Westa i Kim Kardashian. Ostatni ubiegłoroczny numer amerykańskiego magazyny Life&Style przyniósł „sensacyjne” pogłoski o rozwodzie pary. Z okładki pisma dowiadujemy się, że „Kanye stłukł każde lustro w domu”, a Kim „zmieniła zamki i zatrudniła dodatkową ochronę”.

Po przeczytaniu nagłówka mogłam dostać zawału albo zadzwonić do koleżanki z tekstem ”Ten Kanye tłucze lustra na chacie”. Tymczasem wewnątrz okazuje się, że to ple ple znajomego. Ileż to razy z nagłówka powstała afera – śmieje się Katarzyna Nosowska.

Artystka opublikowała na Instagramie post, w którym obok powyższego komentarza prezentuje także wideo, demonstrujące nie tylko okładkę z głośnym nagłówkiem, ale i tekst wewnątrz magazynu.

Dzień dobry, tu Kasia, nadaję z Ameryki. Kupiłam sobie w kiosku gazetę, ponieważ wiecie przecież, jaka wielka jest moja słabość do tej rodziny. Kiedy zobaczyłam taki nagłówek, przeraziłam się. Jak ja mogłam nic nie wiedzieć. I spójrzcie na ten napis: „stłukł wszystkie lustra w domu”. Że Kanye stłukł. A potem przechodzę do środka, a tam jest, że źródło podaje, źródło, czyli bliscy znajomi, że Kim wcale nie zdziwiłaby się, gdyby weszła do domu i zobaczyła, że on stłukł wszystkie lustra. Widzicie, to jest tak skonstruowane. To jest tak, jakbyście zobaczyli nagłówek, że Nosowska schudła 25 kg, a w środku by się okazało, że źródło donosi, że Nosowska miała sen, że schudła dwadzieściaileś kg. Nie ma co wierzyć w to, co nam mówią – komentuje artystka.

Od siebie dodamy tylko, że widzieliśmy Kanyego i Kim wspólnie na wczorajszym meczu Lakersów z Cavaliers, więc chyba jednak pogłoski o rozwodzie są grubo przesadzone.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Polecane

Share This