Katarzyna Nosowska w wielkim stylu puentuje konflikt Edyty Górniak i Cleo


2019.09.18

opublikował:

Katarzyna Nosowska w wielkim stylu puentuje konflikt Edyty Górniak i Cleo

fot. mat. pras.

Odkąd Katarzyna Nosowska za sprawą swojego instagramowego profilu podzieliła się ze światem talentem komediowym, Internet stał się o wiele ciekawszym miejscem. Dziś artystka rozbawiła nas filmem, w którym odnosi się do konfliktu pomiędzy Edytą Górniak i Cleo.

Przypomnijmy – wokalistki poróżniły się przez wywiad, którego Edyta udzieliła Pudelkowi. Wokalistka stwierdziła w nim, że poleciła Cleo producentom „The Voice Kids”, a młodsza koleżanka nie podziękowała jej i nie odwdzięczyła się.

Dziewczyny się poróżniły tam u nas w Polsce… To się dzieje na całym świecie 🙂 – komentuje Nosowska, publikując film, którego bohaterem jest ptak.

Spójrzcie na to. Widzicie ją? Czy widzicie tego ptaka? Wczoraj dałam jej bułkę, poleciłam ją do jedzenia. Nie otrzymałam żadnych podziękowań. Nie jestem przyzwyczajona do takiej niewdzięczności. Podłość ptasia nie zna granic. Nigdy nie przypuszczałam, że tyle dobrego serca z mojej strony spotka się z czymś podobnym. Przyjrzyjcie się jej proszę. D*** do mnie odwrócona stoi – mówi wokalistka Heya.

Cleo nie tylko widziała już film Nosowskiej, ale zdążyła go nawet skomentować.

W punkt! ❤😂 Kasia, kocham Cię za Twój dystans, luz i poczucie humoru. Wszystkiego dobrego! 🌞🍀✌ – napisała artystka. Podziękowania dla Katarzyny Nosowskiej przesłał również Donatan. Nie wiemy natomiast, co o filmiku sądzi Edyta Górniak.

Przypomnijmy, że artystka szykuje na jesień niecodzienny projekt Zmalowane Wrota. Organizatorzy serii występów zapraszają na nie, próbując wyjaśnić formułę w następujący sposób:

To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce.

Szczegółową rozpiskę trasy Zmalowane Wrota znajdziecie tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Polecane

Share This