Katie Melua w Kongresowej. Chcesz zobaczyć próbę i poprosić o autograf?


2014.06.09

opublikował:

Katie Melua w Kongresowej. Chcesz zobaczyć próbę i poprosić o autograf?

13 lipca 2014 roku Katie Melua pojawi się na ostatnim koncercie organizowanym w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Dlaczego ostatnim? Ponieważ zdecydowano się rozpocząć generalny remont tego słynnego obiektu. Prace zgodnie z planami mogą potrwać do 2017 roku. A więc nie tylko jest okazja posłuchania popularnej artystki, ale także po raz ostatni popatrzenia na oryginalny, liczący sobie prawie 60 lat wystrój Sali, pamiętającej nie tylko różnego rodzaju zjazdy partyjne, ale i wiele znakomitych koncertów największych światowych gwiazd.

Być może wielu z odwiedzających Salę Kongresową zastanawiało się, jak wygląda zaplecze sceny czyli garderoby i pomieszczenia techniczne. Postanowiliśmy to pokazać niektórym z posiadaczy biletów na lipcowy koncert Katie Melua. Dlatego wśród wszystkich, którzy już mają albo do 1 lipca tego roku  kupią bilet na koncert rozlosujemy 10 podwójnych wejściówek upoważniających do zwiedzenia zaplecza Sali Kongresowej, zobaczenia fragmentu próby, być może przywitania się z główną bohaterką wieczoru i otrzymania autografu – informują organizatorzy.

Koncert artystki poprzedzi występ Piotra Woźniaka. Charakterystyczny, ciepły głos, nastrojowe, piękne utwory i niebanalne teksty. Piotr Woźniak staje się godnym następcą swojego ojca Tadeusza i kontynuuje tradycję autorskiej piosenki, której słucha się z zainteresowaniem o czym świadczyło ciepłe przyjęcie w 2010 roku jego debiutanckiej płyty „Dom na dachu”.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This