Katy Perry jako Hillary Clinton i inni – halloweenowe stroje gwiazd

Beyonce, Kirk Hammett, Kelly Rowland i Mariah Carey w halloweenowym wydaniu.


2016.11.01

opublikował:

Katy Perry jako Hillary Clinton i inni – halloweenowe stroje gwiazd

foto: Instagram

W Polsce Halloween wciąż nie cieszy się dużym powodzeniem, ale w Stanach 31 października jest okazją do jednej z największych – i z racji na tradycję przebierania się także jedną z najbarwniejszych – imprez w roku. Gwiazdy także korzystają z okazji i prezentują się w zaskakujących wcieleniach.

W tym roku po drugiej stronie Atlantyku najwięcej mówi się o Katy Perry, która wspólnie ze swoim chłopakiem Orlando Bloomem postanowiła zaprezentować się jako… Hillary i Bill Clintonowie. Perry wspiera kandydatkę demokratów nie tylko na wyborczych wiecach, ale jak widać także w Halloween.

Na diametralnie inny klimat stawia natomiast Beyonce. Artystka wspólnie z córką Blue Ivy oraz mamą Tiną swoimi strojami przypomniały o żeńskiej grupie R&B z lat 80. Salt-N-Pepa.

Halloweenowy nastrój udzielił się również Tydze i jego partnerce Kylie Jenner, którzy w weekend bawili się w strojach szkieletów. W niedzielę Kylie pozowała z kolei w przebrana za Christinę Aguilerę, czym zresztą wprawiła wokalistkę w zachwyt.

Już przed tygodniem swoją halloweenową kreację zaprezentowała także Mariah Carey. Wokalistka pojawiła się na imprezie swoich córek w stroju diablicy. Mariah towarzyszył były mąż Nick Cannon, co spowodowało ożywioną dyskusję na temat rzekomego powrotu pary do siebie. Na poniższym zdjęciu jedna z córek ma na sobie strój hydraulika Mario, kultowego bohatera wykreowanego przez Nintendo, Cannon jest natomiast Luigim, bratem Mario.

Również w towarzystwie dzieci Halloween świętuje gitarzysta Metalliki Kirk Hammett. Słynący z zamiłowania do horrorów muzyk tym razem nie zdecydował się jednak na ekstrawagancki strój i halloweenowy nastrój ograniczył do groźnej miny.

Już w piątek swoje przebranie zademonstrowała Kelly Clarkson. Wokalistka zaprezentowała na swoim fanpage’u nagranie, na którym śpiewa „Chandelier” Sii ucharakteryzowana właśnie na australijską artystkę.

Kelly Rowland jako Dionne z „Clueless”

Demi Lovato i Nick Jonas jako Dorotka i Strach na wróble z „Czarnoksiężnika z krainy Oz”.

Halloween świętują oczywiście nie tylko Amerykanie. Oto marynarski kostium Ellie Goulding.

…i oczywiście Ozzy Osbourne jako Ozzy Osbourne. To stare zdjęcie, ale Ozz przypomniał je właśnie dziś w związku z Halloween.

Na koniec polski akcent – Bas Tajpan, który przypomina, że nie musimy obchodzić Halloween, gdyż mamy wywodzącą się ze wschodu tradycję Dziadów. My naturalnie przypominamy także o jutrzejszym święcie Wszystkich Świętych i środowych Zaduszkach.

Polecane