Katy Perry szuka nowego domu. W grę wchodzą rezydencje powyżej 10 milionów dolarów


2020.08.12

opublikował:

Katy Perry szuka nowego domu. W grę wchodzą rezydencje powyżej 10 milionów dolarów

Katy Perry i Orlando Bloom mieszkają obecnie w 1000-metrowej posiadłości w okolicy Santa Barbara. Stwierdzili chyba jednak, że taki metraż nie wystarczy im do wychowania dziecka, które lada dzień ma przyjść na świat. Jak podają amerykańskie media, para rozważa zakup czegoś, powiedzmy trzy razy większego. Podobno w grę wchodzą trzy posiadłości w ekskluzywnej dzielnicy, zamieszkiwanej głównie przez celebrytów – Montecito. Swoje domy mają tam m.in. Ariana Grande, Ellen DeGeneres, Oprah Winfrey czy aktor Rob Lowe.

Pierwszy z domów, wart 10 milionów dolarów to mi.in. 6 sypialni, 14 łazienek, kort do tenisa, basen, spa boisko do bocce na 5 akrach ziemi.

Pod uwagę brana jest także posiadłość w stylu śródziemnomorskim z widokiem na Ocean. Położony na 3,5 akrach ziemi dom wyceniony jest na 11 milionów i obejmuje 5 sypialni, 8 łazienek, siłownię, ściankę wspinaczkową, basen, teatr, piwniczkę z winami oraz dodatkową domek z dwiema sypialniami i łazienką.

Najwyżej wyceniana posiadłość to 6 sypialni i 7 łazienek na 2,5 akrach ziemi, kuchnia na świeżym powietrzu, specjalne miejsce na ognisko i basen. Dodatkowy domek gościnny to dwie dodatkowe sypialnie. Dom wart jest 14 milionów dolarów.

Nowa płyta Katy Perry chwilę później

Katy Perry ogłosiła zmianę daty premiery nowej płyty. Na szczęście fani nie będą musieli czekać długo. „Smile” ukaże się 28 sierpnia. O swojej decyzji Katy poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydawnictwo promuje singiel tytułowy.

– Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei – mówi Perry.

Smile”, to także tytuł całego albumu, na którym znajdą się również wydane wcześniej single „Daisies”, „Never Really Over” oraz „Harleys In Hawaii”.Daisies” od czasu premiery zgromadziło ponad 125 mln streamów i znajduje się obecnie w Top 10 zestawienia Hot AC radio w USA. W ubiegłym tygodniu Katy wydała akustyczną wersję utworu. Perry promowała piosenkę m.in. w programach „American Idol”, „Good Morning America” oraz „Can’t Cancel Pride: Helping LGBTQ+ People in Need”.

 

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z „One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – „Teenage Dream”, „PRISM”, „Witness” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single „Never Really Over”, „Never Worn White”, „Small Talk” i „Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu „Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka.

Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” przekroczyły milion, a „Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry, to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

Żródło: Universal Music / YouTube / TMZ

Polecane


Share This