Kawałek Pop Smoke’a zapowiada film z udziałem rapera


2021.02.27

opublikował:

Kawałek Pop Smoke’a zapowiada film z udziałem rapera

Pop Smoke, February 2020. New York, NY.

Nowy singiel Pop Smoke’a – „AP (Music from the film Boogie)” – to, zgodnie z podtytułem singla, utwór promujący film „Boogie”.

Głównym bohaterem „Boogie” jest Alfred „Boogie” Chin (Taylor Takahashi) – licealny gwiazdor koszykówki chińskiego pochodzenia. Chłopak mieszka w dzielnicy Queens w Nowym Jorku, a jego marzeniem jest gra w NBA. Rodzice naciskają, by Boogie skupił się na zdobyciu stypendium pozwalającym na studia w elitarnym college’u. Chłopak musi walczyć z wieloma przeciwnościami losu, w tym stereotypami na temat Azjatów, rywalami z boiska oraz wielkim brzemieniem oczekiwań.

Trailer do filmu zgromadził ponad 32 mln wyświetleń, a w pierwszych godzinach od premiery przebił wynik zwiastunów m.in. „BlacKkKlansman” oraz „Harriet”. Obraz jest reżyserskim debiutem restauratora, szefa kuchni i autora książek Eddie’ego Huanga, który napisał także scenariusz. Pop Smoke zadebiutował w „Boogie” jako aktor.

Pop Smoke gościnnie w nowym utworze brytyjskiego rapera

Amerykański raper dograł się do kawałka tuż przed swoją śmiercią

Dobre wieści dla wszystkich fanów Pop Smoke’a. W sieci pojawił się nowy numer brytyjskiego rapera Fredo, a w nim usłyszymy zwrotkę zamordowanego w lutym ubiegłym roku rapera. Pop Smoke dograł się do kawałka „Burner On Deck”, który znajdzie się na albumie londyńskiego artysty zatytułowanego „Money Can’t Buy Happines”. Zwrotka została zarejestrowana tuż przed tragiczną śmiercią amerykańskiego rapera. W numerze udziela się także Young Adz.

Polecane


Share This