Kayah, Artur Rojek, Hey – pierwsze gwiazdy Olsztyn Green Festival


2014.07.07

opublikował:

Kayah, Artur Rojek, Hey – pierwsze gwiazdy Olsztyn Green Festival

Olsztyn Green Festival to nowy, zielony punkt na festiwalowej mapie Polski. Jest to pierwszy w Polsce festiwal muzyki i „zielonego” stylu życia. Już 6-7 września na terenie zmodernizowanej plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel (Krzywym) w Olsztynie odbędzie się wielka impreza muzyczna stworzona dla festiwalowiczów, który cenią sobie dobrą muzykę oraz kontakt z naturą.

 

W czasie dwudniowego wydarzenia oprócz koncertów nie zabraknie atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych ekologią, zdrowym trybem życia i aktywnością fizyczną.

{sklep-cgm}

Podczas naszego festiwalu stawiamy na lokalność – chcemy, żeby Olsztyn Green Festiwal promował olsztyńską przedsiębiorczości oraz ofertę turystyczną regionu.

Poprzez różne animacje, gry, warsztaty oraz spotkania chcemy szerzyć edukację o podstawowych zasadach ekologii, zrównoważonego rozwoju

i recyclingu.

Mamy nadzieję, że impreza będzie wydarzeniem cyklicznym i na stałe wpisze się w kalendarz imprez letnich w Polsce, a jednocześnie będzie okazją do poznania Olsztyna oraz promowania wielokulturowości, tolerancji i ekologii.

6-7 września 2014, Olsztyn, plaża miejska nad jeziorem Ukiel

Do tej pory ogłoszeni artyści: Kayah, Artur Rojek i Hey.

Polecane

Share This