Kayah przyznała, że miała dublerkę


2019.09.21

opublikował:

Kayah przyznała, że miała dublerkę

foto: mat. pras

Kiedy ma się natłok zajęć i musi być w kilku miejscach jednocześnie, po prostu trzeba mieć kogoś, kto może nas czasami zastąpić. Tak też było w przypadku Kayah, która zdradziła, że w okresie promocji płyty „Skała” korzystała z pomocy dublerki. Z okazji X-lecia płyty artystka opublikowała zdjęcia swoje i zastępującej ją w kilku sytuacjach Oli.

– Przy promocji płyty „Skała” bawiliśmy się trochę wizerunkiem. Na okładce Machiny zamiast mnie znalazła się moja dublerka. Byłam bardzo wdzięczna ówczesnemu redaktorowi naczelnemu Piotrowi Metzowi za to, że bez obiekcji, a wręcz z entuzjazmem przystał na nasz pomysł – napisała na Instagramie Kayah, pytając fanów, czy zgadną, która z przedstawionych na zdjęciach kobiet to ona, a która jest jej dublerką. – Ola dublowała mnie także w niektórych ujęciach w klipie „Jak skała” – dodała.

Rozpoznacie Kayah na poniższych zdjęciach?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Przy promocji płyty „Kayah*Skała” bawiliśmy się trochę wizerunkiem. Na okładce Machiny zamiast mnie znalazła się moja dublerka. Byłam bardzo wdzięczna ówczesnemu redaktorowi naczelnemu @piotrekmetz za to, że bez obiekcji, a wręcz z entuzjazmem przystał na nasz pomysł. Ciekawa jestem czy zgadniecie, która to ja a która Ola 😁 Ola dublowała mnie także w niektórych ujęciach w klipie „Jak Skała”. Making of z tego klipu znajdziecie na moim Facebooku. W tym tygodniu świętujemy 10-lecie płyty „Kayah*Skała” – z tej okazji sporo ciekawostek. Buziaki. #kayah #skała #dublerka #10lecie #machina #sesja #foty #promocja #kayahigrazwizerunkiem #okładka 📷 @pporebsky

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Tagi


Polecane

Share This