Kayah staje w obronie osób LGBT


2020.06.16

opublikował:

Kayah staje w obronie osób LGBT

fot. mat. pras.

W sieci zawrzało po słowach prezydenta Andrzeja Dudy, który podczas spotkania z wyborcami w brzegu mówił o osobach o odmiennej orientacji seksualnej. Prezydent stwierdził, że jest to ideologia i jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości, to rozwieje je historia budowania ruchu LGBT. Podkreślił, że nie dyskryminuje nikogo, a seksualne preferencje to osobista sprawa każdego człowieka. Słowa prezydenta mocno oburzyły osoby z różnych środowisk. W sprawie wypowiedzieli się politycy, celebryci oraz Internauci. Głos w sprawie zabrała także Kayah, która odniosła się do słów prezydenta w długim oświadczeniu na swoim Instagramie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Grimes i Elon Musk zmienili imię dla swojego dziecka. Chłopiec nazywa się…

W samym naszym biurze, na 20 osób, poza osobami Heteroseksualnymi, pracuje Lesbijka, Gej i osoba Biseksualna. Czy wiedzieliśmy o tym podczas ich zatrudniania? Nie.
Bo nikt przy zdrowych zmysłach podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie pyta kogo kochasz i z kim sypiasz… Czy zatrudniliśmy nieistniejącą „ideologię”, czy wspaniałe osoby, wielkich profesjonalistów?! Jestem pewna, że każdy z Was z osobna zna kogoś lub kogoś kto zna, osobę która nie jest heteroseksualna! Czy czujecie się wobec tego w jakikolwiek sposób zagrożeni?
Jestem pewna, że nie! Zagrożeni czują się niestety oni i często z obawy przed napiętnowaniem i dyskryminacją boją się ujawnić, co naprawdę czują… A tak, na pewno nie powinno być! Zatem bardzo proszę osoby rządzące Polską, by zajęły się ratowaniem gospodarki tego kraju, służbą zdrowia, dbaniem o osoby chore, wsparciem osób niepełnosprawnych i ich rodzin oraz wszystkich osób, które tego najbardziej potrzebują, dbaniem o poziom edukacji i wspieraniem cudownych nauczycieli, którzy pragną rozwijać naszych najmłodszych i pomagać im w wejściu w dorosłe życie, otwieraniem społeczeństwa na inność i różnorodność, rozwijaniem empatii, dbaniem o środowisko i jakość powietrza, którym oddychamy i pełnym rozwojem naszego kraju, a nie wynajdywaniem sobie wroga i zagrożenia, które nie istnieje i nigdy nie istniało, a insynuowanie tego, że istnieje, wyrządza bardzo wiele zła! I zero dobra! – napisała Kayah.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Moi Kochani, w @kayax_music, w samym naszym biurze, na 20 osób, poza osobami Heteroseksualnymi, pracuje Lesbijka, Gej i osoba Biseksualna. Czy wiedzieliśmy o tym podczas ich zatrudniania? Nie. Bo nikt przy zdrowych zmysłach podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie pyta kogo kochasz i z kim sypiasz… Czy zatrudniliśmy nieistniejącą „ideologię”, czy wspaniałe osoby, wielkich profesjonalistów?!!!❤️❤️ Jestem pewna, że każdy z Was z osobna zna kogoś lub kogoś kto zna, osobę która nie jest heteroseksualna! Czy czujecie się wobec tego w jakikolwiek sposób zagrożeni? Jestem pewna, że nie! Zagrożeni czują się niestety oni i często z obawy przed napiętnowaniem i dyskryminacją boją się ujawnić, co naprawdę czują… A tak, na pewno nie powinno być! Zatem bardzo proszę osoby rządzące Polską, by zajęły się ratowaniem gospodarki tego kraju, służbą zdrowia, dbaniem o osoby chore, wsparciem osób niepełnosprawnych i ich rodzin oraz wszystkich osób, które tego najbardziej potrzebują, dbaniem o poziom edukacji i wspieraniem cudownych nauczycieli, którzy pragną rozwijać naszych najmłodszych i pomagać im w wejściu w dorosłe życie, otwieraniem społeczeństwa na inność i różnorodność, rozwijaniem empatii, dbaniem o środowisko i jakość powietrza, którym oddychamy i pełnym rozwojem naszego kraju, a nie wynajdywaniem sobie wroga i zagrożenia, które nie istnieje i nigdy nie istniało, a insynuowanie tego, że istnieje, wyrządza bardzo wiele zła! I zero dobra! #znamlesbijkę #znamgeja #znamosobębiseksualną #znamosobętransgender #ludzienieideologia #lgbttoludzie #lgbttonieideologia

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Polecane

Share This