Kaz Bałagane opowiedział o swojej sytuacji


2019.05.29

opublikował:

Kaz Bałagane opowiedział o swojej sytuacji

foto: mat. pras.

W piątek wieczorem Kaz Bałagane wrócił do domu po spędzeniu blisko trzech miesięcy w areszcie. Artysta trafił tam tuż przed wrocławskim koncertem w związku z podejrzeniem o dokonanie przestępstw narkotykowych.

Raper szykuje się do trasy koncertowej, ale nie oznacza to, że jego problemy z prawem się skończyły. Bałagane przybliżył swoją sytuację w poście opublikowanym na Instagramie.

Siemano. Jak się pewnie domyślacie, w zeszłym tygodniu została uchylona mi sankcja. Większość z was sądzi, że to by było na tyle. Nie, nie jest to koniec moich zmartwień. Naturalnie życzyłbym sobie i swojej rodzinie jak najlepszych losów, ale nie na wszystko mam wpływ.

Dziękuję wszystkim fanom i słuchaczom za dobre słowo i wszystkim moim znajomym, którzy wspierali i pomagali. Nie jestem zainteresowany jakimkolwiek roztrząsaniem mojej sprawy w sektorze publicznym i proszę o uszanowanie prywatności.

W przyszłym tygodniu rusza trasa koncertowa, w tym koncert w Warszawie, o którym będę na bieżąco informował. Pozdrawiam LUDZI w całej Polsce i dziękuje za kilka nauk nabytych w ostatnim czasie – czytamy na profilu artysty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kaz Bałagane (@be_do_gie_official)

Polecane