Kaz Bałagane w roli farmaceuty: „Białe skoki, biały fartuch, w szybę puka jakiś oszołom”


2021.02.24

opublikował:

Kaz Bałagane w roli farmaceuty: „Białe skoki, biały fartuch, w szybę puka jakiś oszołom”

Kaz Bałagane pozytywnie zaskoczył swoich fanów i w środę podzielił się nowym singlem. W sieci pojawił się klip do kawałka „Narodowy Fundusz Zdrowia” na bicie @atutowy. W teledysku Kaz Bałagane wciela się w rolę farmaceuty i dzieli się kilkoma profesjonalnymi medycznymi poradami. Za realizację klipu odpowiada ekipa Marathon Films. W tym roku raper ma w planach wydać projekt pt. „C0ck.Oz Mixtape”.

Kebab bez cebuli, ale język w dupę pchasz
Potem dziwisz się że masz opryszczkę
Nie szukam wymówek, że na świecie trudny czas
Król wokół pazi to ma zawsze kurwa błyszczeć
Za dużo pracuję, żeby białka mieć nadwyżkę
Nie chodzę na siłkę, ale ci rozpiszę suple
20 tysięcy i zabieraj tam tą sztuczkę
Dbaj o serducho, by nie skończyć gdzie Lil’ Mister – nawija Kaz Bałagane.

SPRAWDŹ TAKŻE: Red wskazał swoich ulubionych polskich raperów

Kaz Bałagane wsparł niedawno protest polskich przedsiębiorców. Przez pandemię koronawirusa oraz surowe obostrzenia z tym związane ucierpiało wiele branż. Sporo biznesów zbankrutowało, a jeszcze więcej powoli chyli się ku upadłości. Polscy przedsiębiorcy od dłuższego czasu apelują do rządu o zluzowanie zakazów, ponieważ już nie radzą sobie finansowo i za chwilę „będą musieli w ogóle zgasić światło”. Wielu z nich przyznawało, że pomimo obostrzeń będą otwierać swoje biznesy. Raper na Instagramie wyraził szacunek dla wszystkich przedsiębiorców otwierających swoje biznesy i zadeklarował swoją pomoc. Rządzących natomiast nazwał potworami, którzy za nic mają swoich rodaków.

Szacunek dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie pie***lą się w tańcu i otwierają własne biznesy. Jeśli będę mógł pomóc, choć w najmniejszym stopniu, zawsze pomogę. Pozostali nie wiem na co czekają… Na zapomogę od potworów, których bawi oglądanie Polaków jako robali tonących w gó***e i niedoli? – napisał Kaz Bałagane – Typ zapowiada, że będą GASILI ŚWIATŁO w całej Polsce po złości, bo jakaś część myślącego ludu po 21 prawomocnych wyrokach sądu na rzecz przedsiębiorców stwierdziła, że musi za coś żyć – dodał.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This