Kaz Bałagane z nowym numerem z udziałem gościa


2018.11.11

opublikował:

Kaz Bałagane z nowym numerem z udziałem gościa

fot. mat. pras.

Kaz Bałagane zagęszcza ruchy promocyjne związane z płytą „Książę Nieporządek”. W środę w sieci pojawił się singiel „Mikołaj Koper”, dziś otrzymujemy kolejną nowość w postaci numeru „Ciepła cola”, do którego Kaz zaprosił Dona Poldona. – Hejka jutro ciężki kloc wjeżdża na świątecznego kacyka. Gościnnie Pimpas C oraz inny gość – zapowiadał wczoraj artysta, dedykując numer zmarłemu reprezentantowi UGK Pimpowi C.

„Książę Nieporządek” ukaże się 7 grudnia. W sklepie Preorder.pl można już zamawiać wersję deluxe, która będzie bogatsza o dwa utwory względem wydania podstawowego.

Kolejny album Kaza Bałagane to jeszcze większa dawka zaszyfrowanych treści, neologizmów i ukrytych znaczeń. Warszawskie raper jeszcze na żadnej płycie nie był aż tak niedosłowny. Zbliżające się wielkimi krokami ojcostwo nie przeszkadza Kazowi być zabawnym prymitywem, zachowując przy tym błyskotliwość i ciężki do zdefiniowania styl. Autorowi zdarza się wyrecytować swój wiersz między zwrotką, wcielić w życie rolę Dżina wylatującego z bonga czy opowiedzieć, co się stanie, kiedy na wsi pojawiły się pewne “artykuły psychodeliczne” – czytamy w opisie płyty.

Polecane

Share This