Kaz Bałagane z nowym singlem i gościem-petardą na nadchodzącym wydawnictwie


2021.06.07

opublikował:

Kaz Bałagane z nowym singlem i gościem-petardą na nadchodzącym wydawnictwie

fot. kadr z wideo

Niemal dokładnie miesiąc fani musieli czekać na nowy singiel Kaza Bałagane. Po nagranej wspólnie z PRO8L3Mem „Szafie” raper prezentuje kolejny numer zapowiadający mixtape „COCK.0z”. Tym razem fani otrzymują solowy kawałek Kazka „Ananas”.

Niestety, premierze singla nie towarzyszy informacja dotycząca daty premiery nowego wydawnictwa, raper zapewnia jednak, że stanie się to wkrótce. Artysta dzieli się za to inną, znakomitą wieścią, zdradzając, że na jego nowym mixtapie pojawi się aktor, reżyser, a także raper Krzysztof Skonieczny. Zachwycaliśmy się niedawno singlem „Cash is King”, którym reżyser „Ślepnąc od świateł” przedstawiał swój nowy projekt Tektonika. Teraz czekamy na featuring u autora „Narkopopu”.

– Krzysztof Skonieczny aka Piorun aka Tektonika na „COCK.0z Mixtape” – zdradził Kaz.

Sprawdź także: „Wrócił żołnierz hardkoru, wpi***am się czołgiem do domów” – Krzysztof Skonieczny porzuca Pioruna i odpala nowy projekt

Kiedy Peja wydawał „25_godzin”, zaprosił do numeru „Nie bądź zdziwiony” Kaza Bałagane i Young Igiego. Poznański weteran, który sam pojawił się u Kazka na krążku „Chleb i miód” wspominał wówczas, że mógłby nagrać płytę z Bałaganem i Igim. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, jak Peja zapatruje się na ten pomysł dziś.

Kiedyś Kazek zapytany w Q&A o to, czy wszedłby w nagranie wspólnej płyty ze mną, odparł, że tak. Pozostaje namówić Igiego 😉 Nasz utwór z „25_godzin” to kozak. Uważam, że taki album na pewno by ostro namieszał. Pozdrawiam chłopaków – skomentował Peja, który na nową płytę „Ricardo” także zaprosił Kazka. Wydawnictwo Rycha i Magiery trafiło do sklepów w drugiej połowie maja. Płyta debiutowała na drugiej pozycji Olisu.

Polecane

Share This