Kazik o utworze „Twój ból jest większy niż mój”: „Mam go już trochę dość”


2020.06.01

opublikował:

Kazik o utworze „Twój ból jest większy niż mój”: „Mam go już trochę dość”

foto: Rafał Kudyba / mfk.com.pl

Podobnie jak pod koniec ubiegłego roku wszyscy mówili o „Patointeligencji” Maty, tak ostatnie tygodnie stoją pod znakiem piosenki „Twój ból jest większy niż mój”. Afera wokół singla zapowiadającego album „Zaraza” (premiera w najbliższy piątek) doprowadziła m.in. do zmiany na stanowisku dyrektora radiowej Trójki. W wywiadzie udzielonym Interii Kazik przyznał, że to co dzieje się wokół jego utworu, jest już dla niego męczące.

Sprawdź też: TYTUŁ

– Szczerze mówiąc to już mam go trochę dość. Był taki tydzień, że gdzie się nie spojrzałeś tam wyskakiwał „Twój ból jest lepszy niż mój”. Na jakąkolwiek stronę internetową nie wszedłeś, jakiej telewizji byś nie włączył, poza TVP, bo tam było konsekwentne milczenie przez dłuższy czas. Wszyscy o tym gadali, traktowałem to jako zło koniecznie – przyznał artysta.

Zamieszanie wokół utworu na liście przebojów Trójki to świetny element promocji płyty. Kazik przyznaje, że nie jest tym zainteresowany.

Ja nie lubię reklam. Te wszystkie historie związane z promowaniem płyty, to jest ostatnia rzecz, jaką chciałbym robić – skomentował Kazik.

Polecane


Share This