Ke$ha nakręciła dokument dla MTV


2013.04.03

opublikował:

Ke$ha nakręciła dokument dla MTV

Już 23 kwietnia o godzinie 23:00 MTV pokaże życie gwiazdy w programie „Ke$ha – My Crazy Beautiful Life” – bez cenzury. Życie Ke$hy to nie tylko nagrywanie płyt i czerwony dywan. Będziemy świadkami szaleństwa, jakie towarzyszy artystce w trasie, studiu nagraniowym i w życiu prywatnym – dowiemy się, jak tworzy muzykę oraz przyjrzymy się jej relacjom z rodziną i przyjaciółmi.

„Już nie mogę dłużej czekać… jaram się, że wszystkie moje ANIMALS zobaczą fragment My Crazy Beautiful Life” – powiedziała Ke$ha – „Ten projekt dokumentuje wzloty i upadki w ciągu dwóch najbardziej zwariowanych lat mojego życia. To była wyjątkowa podróż… i nie mogę się doczekać, aż się nią z wami podzielę”.

Dokument nakręcił przyrodni brat Ke$hy – Lagan Sebert, przed którym gwiazda nie ma żadnych tajemnic. Widzowie będą świadkami najintymniejszych momentów w życiu gwiazdy. Film jest surowy – bez upiększeń. Widzowie zobaczą niekończącą się imprezę, podczas której ta niepokorna księżniczka popu może wzbudzić dużo kontrowersji. Zobaczymy piosenkarkę w naprawdę ekstremalnych sytuacjach: picie własnego moczu, czy upijanie się do nieprzytomności w Las Vegas to tylko niektóre z nich…

Polecane

Share This