Keith Murray i Nine na imprezach RPS Club Meeting


2012.03.08

opublikował:

Keith Murray i Nine na imprezach RPS Club Meeting

Ruszyła sprzedaż biletów na RPS Club Meeting vol.1, której gwiazdą będzie Keith Murray!

 –  Ruszamy z cyklicznymi imprezami w Poznaniu – mówi Peja, organizator wydarzenia. –  RPS CLUB MEETING to koncerty naszych podopiecznych plus amerykańscy headlinerzy. Wszystko po to, żeby promować muzyków a miasto mogło się godnie bawić! Zaczynamy od RPS CLUB MEETING Vol 1, który rusza już 30 marca w klubie Eskulap. Wystąpi tam reprezentant legendarnej ekipy DEF SQUAD Keith Murray. Oprócz niego, na scenie pojawi się również nietuzinkowy Respect (Da God), Slums Attack, Gandzior, Buczer i Śliwa: dwaj ostatni świeżo po wydanych płytach – dodaje muzyk.

Bilety dostępne są w Poznaniu, sklepach Unhuman (ul. Długa 13) i Vert Shop (ul. Półwiejska 20). Przewidziana jest też możliwość zarezerwowania biletów dla osób z poza Poznania.

Marcowy koncert Slums Attack w ramach RPS CLUB MEETING będzie zamykał okres promocji ostatniej płyty zespołu zatytułowanej „Reedukacja”. 15 września ukaże się kolejna płyta Slums Attack zatytułowana „Całkiem Nowe Oblicze 2”.

Druga odsłona imprezy z cyklu RPS CLUB MEETING odbędzie się 26 kwietnia. W poznańskim klubie U Bazyla pojawi się raper z Bronxu NINE. Tematycznie zagra ekipa PC Parku – Medi Top Glon (Blajstar), Hirass i Gandzior. Następna edycja RPS CLUB MEETING planowana jest na maj.

Polecane

Share This