KęKę bliski potrójnej platyny, z rekordowym preorderem


2020.09.14

opublikował:

KęKę bliski potrójnej platyny, z rekordowym preorderem

Wczoraj na swoim Instagramie raper podsumował rok swojego ostatniego albumu.

– Dziś mija dokładnie rok od premiery mojego ostatniego albumu „Mr KęKę”. Z tej okazji pozwolę sobie na garść statystyk i parę słów od siebie. Na chwilę obecną album ma łączną sprzedaż ok 85 tys. sztuk. tym samym powoli dobijamy do 3x Platyny. Odsłuchaliście go ok 88 mln. razy w serwisie YT i prawie 27 mln w Spotify. Trasa z Mr KęKę do momentu covidowych zawirowań, była moją rekordową pod względem frekwencji. Podobnie jak 21 tysięczny preorder.

Jesteście Wielcy!

Mnie natomiast cieszy, że dalej na własnych warunkach i w pełni niezależnie robię sobie to co mi się podoba. Czy mam lepszy czy gorszy moment w życiu, a co za tym idzie, czy moja muzyka jest weselsza, czy poważniejsza, jesteście ze mną. Chcecie mnie słuchać, choć od zawsze pisałem głównie dla siebie i o sobie.

Dlatego też serdecznie Was pozdrawiam. Dzięki za trwanie z tym moim rapowaniem. Osobne podziękowania dla wszystkich którzy pomagali mi przy tym krążku!!!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dziś mija dokładnie rok od premiery mojego ostatniego albumu „Mr KęKę” Z tej okazji pozwolę sobie na garść statystyk i parę słów od siebie. Na chwilę obecną album ma łączną sprzedaż ok 85 tys. sztuk. tym samym powoli dobijamy do 3x Platyny. Odsłuchaliście go ok 88 mln. razy w serwisie YT i prawie 27 mln w Spotify. Trasa z Mr KęKę do momentu covidowych zawirowań, była moją rekordową pod względem frekwencji. Podobnie jak 21 tysięczny preorder. Jesteście Wielcy! Mnie natomiast cieszy, że dalej na własnych warunkach i w pełni niezależnie robię sobie to co mi się podoba. Czy mam lepszy czy gorszy moment w życiu, a co za tym idzie, czy moja muzyka jest weselsza, czy poważniejsza, jesteście ze mną. Chcecie mnie słuchać, choć od zawsze pisałem głównie dla siebie i o sobie. Dlatego też serdecznie Was pozdrawiam. Dzięki za trwanie z tym moim rapowaniem. Osobne podziękowania dla wszystkich którzy pomagali mi przy tym krążku!!!

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This