KęKę krótko i dosadnie o „Patointeligencji” Maty


2019.12.18

opublikował:

KęKę krótko i dosadnie o „Patointeligencji” Maty

fot. P. Tarasewicz

Po tygodniu od premiery „Patointeligencja” Maty ma ponad 6 mln wyświetleń na YouTube i nadal utrzymuje się w czołówce karty Na czasie. Utwór poruszył całe środowisko hip-hopowe, a także dotarł do miejsc, w których byśmy się go nie spodziewali. O „Patointeligencji” wypowiadali się już m.in. artyści, dziennikarze i politycy. Teraz do grona artystów dzielących się swoją opinią dołączył KęKę. Raper zapytany podczas instagramowego Q&A, co sądzi o kawałku „Maty” i poruszonych w nim problemach młodzieży, odparł krótko: – Każdy dźwiga swój krzyż.

Kilka dni temu ojciec Maty, prawnik Marcin Matczak, komentował na Twitterze twórczość swojego syna. A co o utworach KęKę sądzą jego rodzice? – Mają 75/73 lata, nie za bardzo śledzą rap nowości. Ale coś tam słyszeli, mówią, że „ładne” – napisał na Instagramie KęKę.

Raper nadal promuje wydany we wrześniu album „Mr KęKę”. Do końca roku KęKę pozostały jeszcze dwa koncerty – w piątek w Ostrowie Wielkopolskim oraz w sobotę we Wrześni. Potem artysta ma kilkutygodniową przerwę i wraca na scenę pod koniec stycznia.

Polecane

Share This