KęKę: „Najgrubsze działa zostawiłem na później”


2019.08.24

opublikował:

KęKę: „Najgrubsze działa zostawiłem na później”

fot. mat. pras.

13 września ukaże się nowy album KęKę. Obok standardowej edycji, która trafi na sklepowe półki raper przygotował także edycję specjalną zawierającą dodatki. Limitowany do 20 tys. egzemplarzy nakład był dostępny jedynie w sklepie wytwórni Takie Rzeczy Label. Napisaliśmy „był”, ponieważ radomianin poinformował dziś, że cała pula została wyprzedana na trzy tygodnie przed premierą.

Od dziś na www.takierzeczy.com dostępna będzie wersja sklepowa płyty. Do tych którzy zamówią wcześniej, zaczniemy wysłać album parę dni przed premierą. Jeśli chcesz znać teksty na jesienną trasę to zachęcam – pisze na Instagramie KęKę.

Raper intensywnie promuje materiał. W sieci pojawiły się dotychczas teledyski do siedmiu premierowych piosenek.

Tym razem grałem z Wami w otwarte karty, przedstawiając połowę albumu przed premierą. Tym bardziej cieszy,że tak wiele osób zdecydowało się zamówić krążek. Wiecie co Was, po części czeka, i musi Wam się to podobać, skoro kupiliście z góry.

Najgrubsze w moim odczuciu działa zostawiłem na później 😁 Utwory z Pawłem Domagałą, Sebastianem Riedelem, Paluchem czy drugi utwór z Grizzleem dopiero przed Wami. Także wierzę, że jeszcze uda mi się was nie raz zaskoczyć – komentuje raper.

Artysta nie ukrywa, że najwyższa sprzedaż preorderu w karierze jest dla niego ważna także z jeszcze innych powodów.

Jak już słyszeliście na albumie jest mieszanka moich, hmm, „nieoczywistych jazd”. Jak chcę spróbować śpiewać, to to robię. Jak chcę być latino, to jestem 😂 etc. Jestem już trochę na scenie i to mój piąty krążek, dlatego muszę sobie eksperymentować i urozmaicać, aby nadal się tym bawić i czerpać z tego radość. Nagrywanie, dla nagrywania nigdy mnie nie satysfakcjonowało. Stąd pewnie niektórym z was, ciężko za mną nadążyć – przyznaje Kę.

Tagi


Polecane

Share This