KęKę „odmraża” swój sklep, ale zapowiada zmiany w jego funkcjonowaniu

"Część odzieży schowałem w kartony i zrobiłem z nich kabinę do mojego studia nagrań"


2020.04.22

opublikował:

KęKę „odmraża” swój sklep, ale zapowiada zmiany w jego funkcjonowaniu

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kiedy w momencie zamknięcia sklepów stacjonarnych, handel internetowy dostał szansę na dodatkowy rozkwit, KęKę zdecydował się na przekór temu zamknąć sklep wytwórni Taki Rzeczy.

W trosce o was i moje koleżanki, i kolegów z dawniej pocztowej pracy, postanowiłem, że działanie sklepu internetowego www.takierzeczy.com od poniedziałku zostanie zawieszone. Do odwołania. Choć zarówno przy wysyłce naszych rzeczy jak i przy przekazywaniu ich na pocztę ryzyko jest minimalne, to pomyślałem, że to pewnie ciężki i niebezpieczny okres dla pracowników poczty, którzy dostarczają, bądź wydają przesyłki w okienkach. Postanowiłem wiec nie dokładać im roboty – argumentował wówczas raper.

Nieco ponad miesiąc później sklep labelu radomianina wznawia działalność, ale z pewnymi ograniczeniami. Do odwołania sklep będzie realizował wysyłki tylko raz w tygodniu, ponadto jego asortyment będzie uzupełniany stopniowo. Dlaczego?

Po pierwsze chcę, aby wysyłka była do ogarnięcia w jeden dzień, więc nie może być zbyt dużo zamówień, a po drugie – część odzieży schowałem w kartony i zrobiłem z nich kabinę do mojego studia nagrań – śmieje się raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Siemanko! Zapraszamy na www.takierzeczy.com Półtora miesiąca temu, gdy jeszcze nie wiedziałem jak sytuacja z epidemią się u nas rozwinie, zamknąłem sklep internetowy. Bałem się trochę o Nas, trochę o Was, a trochę o pracowników Poczty 😉 Minęło trochę czasu, sytuacja choć poważna, to nie jest na tyle zła aby handel internetowy był zagrożeniem, postanowiłem więc Odmrozić 😉 www.takierzeczy.com Są jednak małe zmiany. 1.Wysyłka będzie raz na tydzień. Najbliższa we wtorek 28.04. 2. Asortyment też stopniowo będzie dodawany. 3. Mamy parę SUPER OPCJI DLA WAS na dobry początek. — Pakiet 5 Płyt z Autografem ( Ilość ograniczona) — Wznowienie Czarnych Listonoszek — Outlet do -50% ( Wyprzedaż modeli) — Do każdego PRODUKTU zawieszka zapachowa. ( Wyjątkiem jest pakiet.W pakiecie z płytami 3 szt.) Zawieszki do wyczerpania zapasów. Damy znać. Będą pewnie pytania czemu nie pełny asortyment od razu. Tutaj przechodzimy do najważniejszego punktu 😂 Po pierwsze chcę aby wysyłka była do ogarnięcia w 1 dzień, więc nie może być zbyt dużo zamówień. A po drugie .. CZEŚĆ ODZIEŻY SCHOWAŁEM W KARTONY I ZROBIŁEM Z NICH KABINĘ DO MOJEGO STUDIA NAGRAŃ 😂… Ale o tym już innym razem……. O zmianach będziemy informować. #takierzeczy.com #trl #wracamy #doRoboty

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Tagi


Polecane

Share This