KęKę pokazał okładkę i odpalił preorder


2019.04.18

opublikował:

KęKę pokazał okładkę i odpalił preorder

Foto: P. Tarasewicz

Kiedy KęKę opublikował w swojej facebookowej grupie post o treści „Bądźcie czujni”, wiedzieliśmy, że raper szykuje coś na ten tydzień. Teraz wiemy już, że raper ruszył z preorderem swojej piątej płyty „Mr KęKę”.

Grupowicze mogą zamawiać krążek od kilkunastu godzin, od kilku minut preorder jest dostępny dla wszystkich. Raper uprzedzał, że tym razem przedsprzedaż ruszy z dużym wyprzedzeniem, jednak nie spodziewaliśmy się, że radomianin zdecyduje się na ten krok tak szybko. Przypomnijmy – premierę „Mr KęKę” zaplanowano dopiero na 13 września.

Kiedy przy okazji preorderu „To tu” zamówiliście 19 tys płyt, mało brakowało żebyśmy ze wszystkim się nie wyrobili. W celu uniknięcia powtórki z rozrywki, postanowiłem tym razem dać sobie więcej czasu.

Od teraz na www.takierzeczy.com można już zamawiać Wersję Deluxe, mojej nadchodzącej płyty. Czym ta wersja się będzie różniła od sklepowej i dlaczego warto ją mieć, będę Wam z czasem ujawniał.

Chciałbym też uświadomić, że do premiery dużo czasu. Jeśli masz wątpliwości, czy „Mr KęKę” jest warty Twojej uwagi, poczekaj. Zdążysz.

Tym, którzy już teraz zaufali i zamówili, dziękujemy. Ja i „Mr KęKę” – napisał na Instagramie artysta, prezentując przy okazji okładkę albumu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This