KęKę: „Popełniłem błąd. Ząłożyłem, że wszyscy mówimy w ludzkim języku”


2018.12.17

opublikował:

KęKę: „Popełniłem błąd. Ząłożyłem, że wszyscy mówimy w ludzkim języku”

fot. mat. pras.

W ostatnich dniach KęKę przedstawiał w mediach społecznościowych różne typy osobowości, przypisując do nich konkretne gatunki zwierząt. Raper opowiedział o hienie, świni, szczurze i misiu (właściwie o niedźwiedziu). Dziś artysta podsuwował swoją kilkudniową aktywność opowieścią o sobie – o człowieku.

Dokładnie taki sam jak miliardy innych ludzi na całym świecie – pisze o sobie artysta. – Ani dobry, ani zły. Jak każdy ma za sobą jakąś historię, która sprawiła że jest jaki jest. Każdego dnia podejmuje mnóstwo małych decyzji, które całościowo maja wpływ na życie jego i tych na których oddziaływuje. Jako Człowiek, ma jednak Dar i Obowiązek autorefleksji i autokrytycyzmu. Staram się myśleć nad tym co robię i jak moje czyny wpływają na innych. Po wielu latach błędów i poszukiwań ostatnio udało mi się odnaleźć coś co ma wartość na dłużej niż na chwilę. Miałem ambicje, aby skupić się w życiu na tym co dobre i piękne, a z racji swojego zawodu przekazać to dalej. Popełniłem jednak błąd. Założyłem, że wszyscy mówimy w tym samym ludzkim języku. Z „hieną” czy „świnią” trzeba jednak trochę inaczej… – dodaje.

Po więcej KęKę zaprasza już jutro o 16:00. Właśnie wtedy w sieci pojawi się klip do wyprodukowanego przez DJ-a Frodo numeru „Safari”. Będzie to pierwszy singiel zapowiadający planowaną na przyszły rok płytę „Mr. KęKę”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

KęKę – Safari prod. Dj Frodo Video @9literfilmy 18.12.2018 16.00 #KęKę #MrKęKę #Safari

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This