KęKę przestrzega fanów: „Nie traktujcie słów swoich idoli jako świętych”


2019.08.31

opublikował:

KęKę przestrzega fanów: „Nie traktujcie słów swoich idoli jako świętych”

fot. mat. pras.

Za dwa tygodnie do sklepów trafi nowy album KęKę „Mr KęKę”. Raper obiecał niedawno na Instagramie, że jeszcze przed premierą albumu zrobi Q&A w tym serwisie. Z pytań, które fani zadali radomianinowi w piątkowy wieczór dowiadujemy się m.in., że jrgo ulubioną gwiazdą disco polo jest Zenon Martyniuk. Jednocześnie KęKę zdradza, że najczęściej słuchanym przez niego ostatnio discopolowym kawałkiem jest nowy singiel grupy Playboys „Gdy ciebie widzę”.

Raper wielokrotnie już wyjaśniał, dlaczego nie robi sobie zdjęć z fanami, ale ci nieustannie zadają pytania o przyczynę takiego podejścia, więc Kę na wszelki wypadek kolejny raz tłumaczy:

Nic innego się nie liczy. Coś co z założenia miało być miłym dodatkiem, stało się „obowiązkiem”, bez którego jesteś „chuj”. Nie wszyscy, ale część ludzi traci głowę, przekracza granicę, wręcz napastuje. I choć to jest mała grupa, a intencje też ma dobre, to jest to dla mnie trudne emocjonalnie. Dlatego nie robię.

KęKę ma świadomość, że twórczość zarówno jego jak i jego kolegów ze sceny, jest dla słuchaczy bardzo ważna. Raper ostrzegł jednak przed tym, by brać bezkrytycznie to, co mówią ulubieńcy fanów. Artysta ujął swoje przesłanie w trzech punktach:

  1. Nie traktujcie słów swoich idoli jako świętych.
  2. Żyjcie i myślcie po swojemu.
  3. Nikt za was waszych problemów nie rozwiąże.

Radomianin ma świadomość, że ta wypowiedź może zmartwić część słuchaczy, niemniej jak sam deklaruje:

Traktuję swoich słuchaczy jak dorosłych i rozumnych ludzi, dlatego wolę mówić im „bolesną prawdę” niż „kochani, jesteście cudowni, kupcie płytę, a to odmieni wasze życie. Myślę o was”.

Tagi


Polecane

Share This