KęKę ściął włosy w szczytnym celu


2019.07.16

opublikował:

KęKę ściął włosy w szczytnym celu

Foto: P. Tarasewicz

Trudno mówić o zaskoczeniu, ponieważ KęKę zapowiadał od pewnego czasu, że zetnie włosy, przekazując je na rzecz fundacji Rak’n’Roll. – Niech się komuś dobrze noszą – skomentował radomianin, przyłączając się do akcji „Daj włos”, której inicjatorzy wykorzystują włosy do wykonywania peruk.

Nie kryje się za tym żadna wielka historia. Zaczęły mi mocno wypadać, postanowiłem więc podjąć decyzję już teraz. Mógłbym pewnie trochę polatać po specjalistach i przesunąć to co nieuniknione w czasie, ale wołałem to „mieć z głowy”. Lubiłem je i siebie w nich, więc nie była to najłatwiejsza decyzja, ale też bez przesady – przyznał artysta.

Dziś w sieci pojawi się kolejny singiel zapowiadający album „Mr KęKę”. Album trafi do sklepów 13 września.

O przemijaniu, wątpliwościach i podejmowaniu trudnych decyzji. Także pasuje idealnie – napisał o numerze „Pora mówić nara” Kę.

Raper zdradził także, że łączny nakład edycji specjalnej jego piątego albumu nie przekroczy 20 tysięcy egzemplarzy. Przypominamy, że sprzedaż przekroczyła już 15 tysięcy, więc jeśli liczycie na wersję specjalną, radzimy się spieszyć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„..pora mówić nara/coś się kończy coś zaczyna/naturalna sprawa..”😁 Dziś powiedziałem „nara” moim przez dwa lata zapuszczanym, włosom. Nie kryje się za tym żadna wielka historia. Zaczęły mi mocno wypadać, postanowiłem więc podjąć decyzję już teraz. Mógłbym pewnie trochę polatać po specjalistach i przesunąć to co nieuniknione w czasie, ale wołałem to „mieć z głowy”😁 Lubiłem je i siebie w nich, więc nie była to najłatwiejsza decyzja, ale też bez przesady.. Włosy zostaną przekazane @fundacjaraknroll w ramach akcji „Daj Włos”. Niech się komuś dobrze noszą. Korzystając z zasięgów przypominam, że jutro premiera numeru „Pora mówić nara”. O przemijaniu, wątpliwościach i podejmowaniu trudnych decyzji. Także pasuje idealnie. Pytacie też o nakład preorderów i czy zdążycie kupić. Wersji Rozszerzonej do Was trafi maks 20 tys. ,a już jest złoto. Także raczej trzeba się spieszyć. www.takierzeczy.com Pozdrawiam #KęKę #MrKęKę #PlytaNagranaMoznaZakonczcEtap

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This