KęKę: „Sprzedajemy najwięcej płyt, mamy ogromną popularność, a teraz pokazaliśmy, że także mamy moc sprawczą”


2020.05.09

opublikował:

KęKę: „Sprzedajemy najwięcej płyt, mamy ogromną popularność, a teraz pokazaliśmy, że także mamy moc sprawczą”

fot. mat. pras.

Hot 16 Challenge 2 przyniosło już ponad 1,07 mln zł i licznik nie zamierza się zatrzymywać. W ramach wyzwania Solara w sieci pojawiło się dotychczas ponad 450 zwrotek i ten licznik też jeszcze długo będzie się kręcił. Na 50 pozycji karty Na czasie na YouTube aż 45 zajmują nagrania oznaczone tagiem #Hot16Challenge (a do tego jest jeszcze #Brzydka16Challenge w wykonaniu Gimpera). Od blisko tygodnia na liście znajduje się zwrotka KęKę. Radomianin jest jednym z pierwszy artystów, którzy dołączyli do wyzwania. Jego odpowiedź na zaproszenie Lanka pojawiła się w sieci już 3 maja. Podczas wczorajszego Q&A artysta został poproszony przez jednego z fanów o komentarz do akcji Solara.

Myślę, że Solarowi należą się ogromne brawa za tę akcję. Świetną swoją drogą. I to na wielu płaszczyznach. Poza tą podstawową i oczywistą jaką jest pomoc w walce z epidemią, myślę, że udało się dzięki h16c trochę dać ludziom i nam samym oddechu od złych informacji. Na chwilę chociaż poczuć wspólnotowość w jakimś stopniu.

Dla samego środowiska rapowego to też ważny pokaz znaczenia i umiejętności zrobienia czegoś dużego i dobrego. Sprzedajemy najwięcej płyt, mamy ogromną popularność, a teraz pokazaliśmy, że także mamy moc sprawczą – ocenił artysta.

Polecane

Share This