KęKę szuka chętnych do występu w klipie


2018.04.19

opublikował:

KęKę szuka chętnych do występu w klipie

foto: facebook.com / KęKę Radom

„To tu” KęKę od trzech tygodni niezmiennie pozostaje liderem oficjalnej listy sprzedaży płyty CD w Polsce. Wprawdzie w przyszłym tygodniu krążek będzie musiał ustąpić miejsca „Somie 0,5 mg” duetu TACONAFIDE, ale i tak zanosi się na to, że czwarty krążek w karierze radomskiego rapera będzie jego największym sukcesem komercyjnym. Dotychczas w sieci pojawiło się pięć klipów promujących „To tu”. Wizualizacji doczekały się utwory „Cesarz”, „Samson”, „Awdgb”, „Na dłoni” oraz „Nigdy ponad stan”.

Już 23 kwietnia raper będzie kręcił kolejny teledysk. Dobra wiadomość jest taka, że macie szanse w nim wystąpić. Wystarczy, że mieścicie się w przedziale wiekowym 18-27 lat i macie pojawić się w poniedziałek w Tarnobrzegu. Ekipa realizująca klip czeka na Wasze zgłoszenia pod adresem castingipw@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię nazwisko, aktualne zdjęcie, wiek, miejsce zamieszkania oraz aktualny nr telefonu.

Który utwór zilustruje KęKę? Najprawdopodobniej będzie to „Zoba, zoba” z gościnnym udziałem Białasa. To jedyny kawałek z podstawowej edycji albumu, którego odsłuch nie trafił jeszcze na kanał Takie Rzeczy Labelu.

Polecane

Share This