KęKę ujawnia czym najbardziej się jarał na płycie Molesty


2020.03.08

opublikował:

KęKę ujawnia czym najbardziej się jarał na płycie Molesty

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Radomski raper odpowiadał na pytania swoich fanó na Instgramie. Słuchacze pytali Kękiego o różne rzeczy – od epidemii koronawirusa, przez ulubione stacje do tankowania, wspólnych numerach z innymi raperami czy o album Molesty „Ewenemeent”. Jeden z fanów zapytał czy możemy spodziewać się jeszcze wspólnych numerów z Paluchem.

Planów póki co nie ma, ale myślę, że prędzej czy później tak – napisał – Nasze wspólne numery na płytach wyszły ok, ale myślę, że trzeba kiedyś przypi*****ić – zajawił.

Nie tak dawno Kękę przyznał, że jego ulubionym albumem Molesty jest druga płyta legendarnego warszawskiego składu w 1999 roku. Słuchacz zapytał swojego idola, z kim po przesłuchaniu „Ewenementu” chciałby nagrać kawałek.

Wszystko mi się na tamtym albumie podobało. Najbardziej jednak chyba zwrotki Włodiego i gościnka Sokoła, ale jak mówię, każdy mi tam dobrze siedział – wyznał na InstaStory.

Dalej artysta przyznał, że tankuje tylko na stacjach Orlen. Tylko w skrajnych przypadkach gdzie indziej. Kibicuje też Joannie Jędrzejczyk, która w nocy stoczyła kolejną walkę w UFC. Niestety, polka niejednogłośnie przegrała z Chinką, Zhang Weili. Nie mogło zabraknąć pytania o koronawirusa, który sieje spustoszenie na świecie. Fan chciał wiedzieć, czy jakieś koncerty Kękę są zagrożone przez epidemię.

Póki co wszystko odbywa się planowo – odpowiedział.

Przyznał też kiedy bywa nerwowy i co wytrąca go z równowagi.

Polecane

Share This