KęKę wraca do koncertowania


2020.06.30

opublikował:

KęKę wraca do koncertowania

fot. mat. pras.

Bardzo powoli wracają koncerty w całej Polsce. Póki co rząd zezwolił na organizację imprez do 150 osób z zachowaniem reżimu sanitarnego. Do koncertowania po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa oraz kwarantanną wraca KęKę. Radomski raper ujawnił właśnie pierwszą datę koncertu. KęKę zagra 24 lipca w kultowej Operze Leśnej w Sopocie.

Byłem już psychicznie pogodzony z tym, że przez najbliższe miesiące nie uda nam się zobaczyć na żywo. Nie dość, że zależy mi na naszym wspólnym bezpieczeństwie, to chciałem aby samo wydarzenie było w konkretnych warunkach. Tym bardziej się cieszę, że pierwszy koncert po przerwie zagramy w takim miejscu! – przekazał raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: Warszawska Praga Centrum rusza z miasteczkiem festiwalowym

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Byłem już psychicznie pogodzony z tym, że przez najbliższe miesiące nie uda nam się zobaczyć na żywo. Nie dość, że zależy mi na naszym wspólnym bezpieczeństwie, to chciałem aby samo wydarzenie było w konkretnych warunkach. Tym bardziej się cieszę, że pierwszy koncert po przerwie zagramy w takim miejscu! Już 24.07 widzimy się w kultowym, dla polskiej muzyki miejscu: Sopot @operalesna 🔥🔥🔥 Wszystko oczywiście z mocno OGRANICZONĄ ILOŚCIĄ BILETÓW, aby sprostać wymogom sanitarnym. SOPOT! TRÓJMIASTO! POLSKO! 🙂 Wraaaaacamy! Link do biletów w instastories! #MrKęKęTour #NiePamietamTeskówJuzTour #JarankoTour #CardioPomozeWKoncuZejscPonjzej100KgTour

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This