KęKę: „Wyjeb*ane w to czym jeździsz, ile masz sprzedanych płyt, u mnie zaraz pół miliona, czym chcesz imponować mi?”


2021.04.08

opublikował:

KęKę: „Wyjeb*ane w to czym jeździsz, ile masz sprzedanych płyt, u mnie zaraz pół miliona, czym chcesz imponować mi?”

„Nie mów mi” to braggowy kawałek, opisujący z przymrużeniem oka, niektóre tendencje widoczna w dzisiejszym świecie. Jeśli klub, w którym jest akcja teledysku to odpowiednik dzisiejszej rapgry, pełnej flexu, sexu i hajsu to KęKę wchodzi, pije wodę, uśmiecha się pod nosem i wychodzi. Bo co mu ktoś może powiedzieć… „Nie mów mi”. Za muzykę w kawałku odpowiada Chris Carson, a video to dzieło Marathon Films.

Trwa preorder albumu. Ostatnie 2000 sztuk preorderowej wersji Deluxe z dodatkową Epką dostepne TYLKO na www.takierzeczy.com

„SIARA” to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły, i nie zapraszać żadnych gości. W warstwie muzycznej otrzymujemy połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień od topowych polskich producentów. W dwóch utworach scratche dograł niezawodny Dj VaZee.

Polecane

Share This