Kelis u Will.i.ama


2009.12.09

opublikował:

Kelis u Will.i.ama

Przedsmakiem tego, czego możemy spodziewać się po albumie jest wyprodukowany przez Davida Guettę utwór „Acapella”, którego można posłuchać na stronie artystki www.iamkelis.com. W produkcji nowej płyty brali udział najbardziej popularni obecnie producenci tacy jak will.i.am, David Guetta, Free School, Boyz Noize, Burnz i DJ Ammo.

„Cieszę się, że jestem teraz częścią rodziny Interscope’u – mówi Kelis – 2010 rok jest tuż tuż i nie mogę się doczekać, kiedy wydam nową płytę i będę występować dla fanów muzyki na całym świecie”. „Kelis to artystka, która inspiruje nas nie tylko muzycznie, ale również stylistycznie – dodaje will.i.am – zawsze proponowała nowatorskie rzeczy swojej publiczności i teraz jesteśmy gotowi na nową porcję jej muzyki”. Jimmy Iovine, jeden z szefów Interscope Geffen A&M Records dodaje „Kelis jest prawdziwą artystką i jesteśmy podekscytowani rozpocząć wraz z nią nowy etap w jej muzycznej karierze.”

Kelis zadebiutowała w świecie muzyki w 1999 roku albumem „Kaleidoscope”, z którego pochodzi hit MTV „Caught Out There”. Dotychczas wydała pięć albumów, zdobywając Brit Award w 2000 roku (w kategorii Best International Breakthrough Act) oraz dwie nominacje do nagrody Grammy. W czasie ostatnich 10 lat współpracowała z najbardziej utalentowanymi artystami, m.in The Neptunes, Andre 3000, Bjork, Enrique Iglesias i Raphael Saadiq. Kelis jest najbardziej znana z hitu „Milkshake”, jest również jest ikoną mody, rodowitą mieszkanką Nowego Jorku, dyplomowanym szefem kuchni oraz świeżo upieczoną absolwentką jednej z najlepszych szkół kulinarnych świata – Le Cordon Bleu.

Tagi


Polecane

Share This